Jde nám o spravedlnost, ne o politické body, tvrdí Liška

12.11.2010 6:17 | Zprávy
autor: jac

Šéf Strany zelených Ondřej Liška ve čtvrtečních Dvaceti minutách radiožurnálu popřel, že by jeho partaj stížností na pražské volby sledovala jiné cíle, než obecné blaho.

Jde nám o spravedlnost, ne o politické body, tvrdí Liška

Právě během čtvrtka pražský městský soud zamítl stížnost proti volbám, kterou zelení podali. Liška potvrdil, že jeho partaj se nyní ve stejné věci obrátí i na Ústavní soud a odmítavé stanovisko městského soudu použije ke zpřesnění stížnosti.

ODS porušila ústavu

zeleným se totiž nelíbí, že vládnoucí ODS rozdělila těsně před volbami Prahu na sedm volebních obvodů. Liška je toho názoru, že pokud by k tomu nedošlo, jeho strana by se probojovala dovedení města.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Nemyslíte, že to už opravdu přeháníte?

Podle mě byli sms opravdu výhružné. Navíc nechápu, že jste je vůbec poslal. Vás nenapadlo, že se tím totálně zdiskreditujete? A to jako takto po sms vyjednáváte normálně? To mi také nepřijde státnické.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Já dobře vím, jaká je ta nezávislost.“ Čunek zasáhl do Čapího hnízda

21:30 „Já dobře vím, jaká je ta nezávislost.“ Čunek zasáhl do Čapího hnízda

Poslanecká sněmovna bude rozhodovat o vydání Andreje Babiše a Tomia Okamury k trestnímu stíhání. K s…