Jdeme do toho. Gazdík burcoval do voleb po svém znovuzvolení předsedou STAN

25.03.2017 12:58 | Zprávy
autor: mp

Staronovým šéfem hnutí Starostové a nezávislí (STAN) se dnes stal Petr Gazdík. Na volebním sněmu hnutí ho zvolilo 135 ze 145 hlasů. Získal tak 93 procent hlasů. Jeho prvním místopředsedou je znovu náměstek středočeské hejtmanky Vít Rakušan, píše ČTK.

Jdeme do toho. Gazdík burcoval do voleb po svém znovuzvolení předsedou STAN
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Gazdík

Gazdíka podpořilo 133 ze 145 delegátů. Výsledky oznámil předseda volební komise Zdeněk Hověžák (STAN). Gazdík i Rakušan byli jedinými kandidáty na své funkce. Sněm volí i další tři místopředsedy. Rozhodovat bude také o koalici s lidovci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Jak si někdo může koupit stát?

A myslíte, že tento stát patří Babišovi? Jinak článek se mi docela líbil, ale té poslední větě nerozumím. https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Martinek-Pirati-Kmotri-z-devadesatek-vypadaji-oproti-dnesku-jako-zabari-787399

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Oganesjan a policejní nahrávky. Lež, podvodník, odhaluje Nerušil

7:51 Oganesjan a policejní nahrávky. Lež, podvodník, odhaluje Nerušil

Nový poslanec SPD Josef Nerušil, jenž ve sněmovní lavici nahradil Markétu Šichtařovou, která se vzda…