Jdu do toho, oznámil s konečnou platností Mikuláš Minář

06.10.2020 6:50 | Zprávy
autor: čtk

Bývalý předseda spolku Milion chvilek pro demokracii Mikuláš Minář potvrdil, že s novým politickým projektem půjde příští rok do sněmovních voleb. Chce je vyhrát spolu s nynější opozicí.

Jdu do toho, oznámil s konečnou platností Mikuláš Minář
Foto: Repro Facebook
Popisek: Mikuláš Minář

Oznámil to v pondělí večer na svém facebookovém profilu, kde zároveň vyjádřil radost nad výsledkem víkendových krajských voleb. Konkrétněji chce své plány představit za několik týdnů.

„Navzdory koronaviru přišlo k volbám víc lidí než minule. A dali najevo, že už je vládní partaje nebaví,“ shrnul výsledky voleb Minář. K tomu, aby volby za rok dopadly podle Mináře ještě lépe, je třeba k nim dostat ještě víc lidí, kteří si přejí, aby Česko šlo jiným směrem než v posledních letech. Vládní hnutí ANO premiéra Andreje Babiše sice v krajských volbách vyhrálo v deseti ze 13 krajů, v některých regionech se ale proti němu formují koalice více stran s menším volebním ziskem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Kdo má právo v Evropě zůstat?

Co když někdo přicestuje nelegálně, má nebo nemá pak šanci tu zůstat? A pokud se sám ,,nepřihlásí“ jak nelegálního migranta odhalit? Ještě jeden dotaz, jak podle vás účinně ochránit vnější hranice? A co ochrana těch vnitřních? Jste pro?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivan Hoffman: Ukrajina musí být pro Rusy přijatelným sousedem, chce-li být v EU

9:41 Ivan Hoffman: Ukrajina musí být pro Rusy přijatelným sousedem, chce-li být v EU

POHLED IVANA HOFFMANA Ukrajina vypadala pro Evropu lákavě, nyní je spíš koulí u nohy, píše pro Parla…