Je pro vás nebezpečná konzumace brambor? Dnes večer sledujte Máte slovo a zjistíte mnohem více

12.01.2017 15:57 | Zprávy

První letošní vydání pořadu Máte slovo bude věnováno tématu, které se dotýká každého z nás. Hosté budou s moderátorkou Michaelou Jílkovou diskutovat na témata „Jsou uzeniny, maso, lepek a mléko nezdravé? Je nejlepší být vegetariánem? Poškozují brambory srdce? Je podle vás cukr rakovinotvorný?“

Je pro vás nebezpečná konzumace brambor? Dnes večer sledujte Máte slovo a zjistíte mnohem více
Foto: Hans Štembera
Popisek: Moderátorka pořadu Máte slovo Michaela Jílková

Pozvání do studia přijali veganka Eliška Selinger z České veganské společnosti, vegetarián Jaroslav Škvařil z České společnosti pro výživu a vegetariánství, zpěvačka a zastánkyně zdravé alternativní stravy Jana Uriel Kratochvílová, důchodkyně, které zdravotně neprospěla žádná dieta, Eva Košařová, Jana Dostálová z Ústavu analýzy potravin a výživy, VŠCHT, předseda Společnosti pro výživu Petr Tláskal, dále pak Milan Calábek, muž, který přes třicet let nejí maso, a Miroslava Navrátilová z Poradny pro poruchy metabolismu a výživy FN Brno.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

Radek Koten byl položen dotaz

Ukrajinci

Často do vás slyšíme, jak chcete omezit příliv Ukrajinců, jak je chcete vracet zpět, sebrat jim dávky atd.. Budete na tom trvat i v rámci koaliční smlouvy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

EU by si měla dát pozor. Na konferenci padla důležitá slova

19:40 EU by si měla dát pozor. Na konferenci padla důležitá slova

Střední Evropa musí jít vlastní cestou a hájit společně svoje zájmy v Evropské unii i ve světě. O to…