Je to bačkora, ovládá ho domina sekretářka, a není to Petr Nečas, šíří se internetem. Poslanec a exprimátor hovoří o vylhané prasárně

14.08.2014 18:59 | Zprávy
autor: Lucie Bartoš

Z odvolaného exprimátora Mostu, poslance Vlastimila Vozky (Severočeši.cz), má před volbami někdo v Mostě asi strach. Po internetu se šíří nechutný pamflet, který ho má dehonestovat za údajné přílišné sympatie k magistrátní tajemnici. Oba si před časem nechali zaplatit studium MBA z městské kasy.

Je to bačkora, ovládá ho domina sekretářka, a není to Petr Nečas, šíří se internetem. Poslanec a exprimátor hovoří o vylhané prasárně
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Vlastimil Vozka

„V Mostě mají svého Nečase,” hlásí cár papíru, který naskenovaný obíhá regionální redakce médií, ale zřejmě i veřejnost. Poslanec Vlastimil Vozka je tam přirovnáván k bačkoře a slabochovi Petru Nečasovi. Oba přišli o svou vysokou funkci. Oba prý řídila rázná šéfka úředního kabinetu – u expremiéra Nagyová, u exprimátora tajemnice Boudová. „Nečas nekriticky bránil Nagyovou, Vozka nekriticky bránil Boudovou,“ říká srovnávací sloupec dokumentu.

Obě dámy vyšetřuje policie

Obě dámy jsou vyšetřovány policií – Nečasová-Nagyová v kauze sledování, Boudová kvůli případu studia vysoké školy z městského rozpočtu, za což přesně byl primátor Vozka letos na jaře svými spolustraníky odvolán. A to přesto, že peníze po odkrytí celé záležitosti vrátil. Tajemnice je přesvědčena, že legislativně nepochybila.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

Lékaři

Já si lékařů vážím a nemají to snadné. Už samotné studium a ta zodpovědnost. Na druhou stranu dost jistě vlivem médií sledujeme případy, kdy došlo k nějakému pochybení na straně lékařů. Je tak na jejich nahrávání opravdu něco tak špatného a nepochopitelného? Já teda mám s lékaři dobrou zkušenost, al...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…