Je to lidská hyena! Zeman zahájil rozhovor pro bulvár prudkou kritikou Bakaly

02.08.2015 11:14 | Zprávy

Prezident Miloš Zeman již potřetí vystoupil v rozhovoru pro server Blesk.cz s názvem S prezidentem v Lánech. Hned v úvodu si rýpl do nejčtenějšího bulvárního deníku Blesk, Zdeňka Bakaly a poslal jasný vzkaz uprchlíkům.

Je to lidská hyena! Zeman zahájil rozhovor pro bulvár prudkou kritikou Bakaly
Foto: ReproFoto: Blesk.cz
Popisek: Prezident Miloš Zeman při rozhovoru pro Blesk

"Rád bych úvodem Blesku poděkoval za objektivní zpravodajství. Byl jsem nedávno na Jesenicku. V Jeseníku jsem dorazil na setkání, kde bylo na dva tisíce spokojených lidí a na okraji byli čtyři lidi s červenými kartami. Když jsem je vyzval, aby položili své dotazy, tak utekli. A v Blesku vyšel článek s názvem: Zemana v Jeseníku vítali lidé s červenými kartami. Kdybyste referovali o druhé světové válce, tak by vám z toho možná vyšlo, že Hitler vyhrál druhou světovou válku."

Následně se věnoval tématu uprchlíků a zmínil v této souvislosti i Zdeňka Bakalu, který se prý chce na "uprchlickém byznysu" také přiživit tím, že nabídl tísice bytů v Havířově, které vlastní, k ubytování běženců.

"Já pana Bakalu dlouhodobě pokládám za lidskou hyenu. Koneckonců i tento způsob obchodování s uprchlíky, nebo těžení z uprchlíků, je toho důkazem. Město Havířov by mělo zasáhnout. Kdyby měl pan Bakala poslední zbytky studu, tak by rozhodně neobchodoval s byty, které slíbil nájemníkům za 40 tisíc korun," poznamenal dále Zeman. Bakala je podle něj velmi neúspěšný podnikatel, který dnes těží především ze zmíněných bytů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Proč nenecháte rozhodnout rodiče?

Jestli a od kolika svým dětem dovolí přístup na sociální sítě? To pak začnete i určovat, na co se smí nebo nesmí dívat v televizi nebo v kolik mají chodit spát a v kolik vstávat? Myslíte, že vše špatné se odehrává jen na sociálních sítích, a že ony jsou strůjci zla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konečná k okupaci 1968: Nikdo z nás ji neschvaloval tak jako Pavel

18:30 Konečná k okupaci 1968: Nikdo z nás ji neschvaloval tak jako Pavel

Na mítinku v Jablonci lídryně Stačilo! Kateřina Konečná odpovídala na to, jaký má postoj k srpnu 196…