Ještě než Zeman pronese své vánoční poselství, pár slov vyslal na veřejnost už nyní

25.12.2019 9:31

Prezident Miloš Zeman připomněl na svém facebookovém profilu skutečnost, že Vánoce jsou svátky rodiny. Své vánoční poselství pronese prostřednictvím televizních obrazovek 26. 12., na druhý svátek vánoční.

Ještě než Zeman pronese své vánoční poselství, pár slov vyslal na veřejnost už nyní
Foto: Repro ČT
Popisek: Prezident Zeman ve sněmovně komentuje státní rozpočet
reklama

„U štědrovečerní večeře se mnozí z vás setkali po dlouhé době, přijedete za svými nejbližšími z velké dálky. Važte si té chvíle. Je to ten nejkrásnější dárek pod stromeček. Přeji proto vám všem štědrost lásky, která je to nejcennější, co máme. Vzpomínám i na ty z vás, kteří budete o Vánocích osamoceni nebo v práci. Vězte, že nikdo není zbytečný, každý máme na tomto světě svůj podíl,“ poznamenal Zeman.

„Ať jsou tedy pro vás všechny Vánoce láskyplné, radostné a tiché, bez zbytečného shonu a hluku současné uspěchané doby. To vám ze srdce přeje Váš Miloš Zeman,“ dodal.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Na 26. prosince opět Zeman avizoval svůj vánoční projev. Jeho předchůdci k národu promlouvali na Nový rok, Zeman se zvyk rozhodl přesunout na druhý svátek vánoční.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bývalý chvilkař Minář představil své politické hnutí. A tvrdě narazil. Známé mediální tváře mu rozstřílely web, program... všechno!

16:46 Bývalý chvilkař Minář představil své politické hnutí. A tvrdě narazil. Známé mediální tváře mu rozstřílely web, program... všechno!

Mikuláš Minář představil své nové politické hnutí. Rozhodně nehodlá být pětiprocentní stranou. „Hled…