Jestli se nic nezmění, za chvíli k nám z Afriky dorazí kanibalové. Jiří X. Doležal přemýšlí, jak je budeme integrovat

02.09.2017 16:42

Pokud se brzy něco nezmění, můžeme podle Jiřího X. Doležala počítat s tím, že z Afriky do Evropy dorazí kanibalové. A pak se budou dít věcí.

Jestli se nic nezmění, za chvíli k nám z Afriky dorazí kanibalové. Jiří X. Doležal přemýšlí, jak je budeme integrovat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří X. Doležal

V komentáři pro server Reflex.cz Jiří X. Doležal připomněl, že uprchlická krize ještě zdaleka neskončila. Možná se zastavil proud uprchlíků z Blízkého východu, ale proud migrantů z Afriky se nepodařilo zastavit. Nejde přitom jen o Afričany ze severu kontinentu, ale z celého kontinentu. Nemusí proto trvat dlouho a do Evropy z Afriky dorazí také kanibalové. V Africe se případy kanibalismu objevovaly ještě v 90. letech minulého století.

„Máme tedy malé, ale přece jen reálné riziko, že když si ze Středozemního moře necháme nevládkami vytáhnout čtyřicetiletého subsaharského uprchlíka, tak že se ten gentleman opravdu dobře orientuje v pralese. Či méně kulantněji řečeno: Že z důvodů barbarských pověr snědl člověka, dopustil se kanibalismu,“ píše Doležal.

Celý komentář naleznete zde

Doležal proto nechápe, jak může německá kancléřka Angela Merkelová dál mluvit o potřebě přerozdělovat migranty. Dáma si zřejmě nechce připustit, že její plán na integraci lidí z Afriky v Evropě nemůže fungovat.

„Evropa prostě není schopna integrovat kanibaly ani osoby sice zatím nekonzumující, ale hluboce přesvědčené o přínosnosti a přijatelnosti takového jednání,“ pokračuje autor.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jeden z šéfů ODS prý chlastá tak, že mu na radnici postavili vlastní bar i s židlema. Exkluzivní foto utajených prostor

14:47 Jeden z šéfů ODS prý chlastá tak, že mu na radnici postavili vlastní bar i s židlema. Exkluzivní foto utajených prostor

Bylo by to úsměvné, pokud by nešlo o volené zastupitele a veřejné peníze. Takto alespoň pro Parlamen…