Jiří Dolejš odhaluje: Naše izolace některým vyhovovala

15. 11. 2012 16:06

Poslanec KSČM Jiří Dolejš ve své odpovědi na dotaz čtenáře ParlamentníListy.cz vysvětlil, že komunisté nechtějí být v izolaci, do které byli uvrženi proto, aby se hůře skládala levicová většina. V krajských koalicích se prý ukáže, že jsou schopni aktivně spolupracovat a tvořit.

Jiří Dolejš odhaluje: Naše izolace některým vyhovovala
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec za KSČM Jiří Dolejš

Podle jednoho ze čtenářů ParlamentníListy.cz komunisté nepředstavují pro současný stát ohrožení. Vadí mu na nich jen to, že se skvěle zabydleli ve své izolaci, kde jim vyhovuje sedět v opozici, nic nedělat a bránit střídání vlád levice a pravice.

Podle Dolejše by komunisté rádi aktivně pracovali pro stát. Koaliční spolupráce podle něj vyžaduje věcný přístup a schopnost hledat reálné cesty. Nyní se však prý může leccos změnit. „Myslím, že právě  vznik krajských levicových koalic - vypadá to na úspěch v polovině krajů - je to, co konečně dokazuje, že slova o rozbité a nespolupracující levici jsou jen kecy,“ soudí Dolejš.  

Pro mnohé prý izolace KSČM byla vítaným balvanem na cestě k vládě levice. Ze strany komunistů je prý třeba klid a trpělivost, aby dokázali, že se již v souvislosti s nimi není čeho bát.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

 


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Petr Žantovský účtuje: Padesát tisíc na akci akademiků se má vracet. A co náklady na „milou akci“ Prague Pride, před kterou hodně lidí raději odjíždí z Prahy?!

8:15 Petr Žantovský účtuje: Padesát tisíc na akci akademiků se má vracet. A co náklady na „milou akci“ Prague Pride, před kterou hodně lidí raději odjíždí z Prahy?!

TÝDEN V MÉDIÍCH Novináři a politici dali dohromady dvě akce, které přitom neměly vůbec nic společnéh…