Jiří Kajínek se ve fiktivním dopise bojí, že ho spoluvězeň Rath okrade

23.05.2012 12:21 | Zprávy
autor: bob

V souvislosti se zatčením exhejtmana ČSSD Davida Ratha se na sociálních sítích objevila doslova smršť vtipů, vzkazů i humorných obrázků. I když od zadržení Rathovy skupiny uplynul více než týden, "lidová tvořivost" neustává.

Jiří Kajínek se ve fiktivním dopise bojí, že ho spoluvězeň Rath okrade
Foto: repro Youtube.com
Popisek: Doživotně odsouzený Jiří Kajínek

Mimořádný ohlas u facebookové veřejnosti vzbudilo fiktivní tiskové prohlášení nejznámějšího českého vězně Jiřího Kajínka k Rathově kauze. "Dokument"  je adresován řediteli Vězeňské služby ČR plk. PhDr. Jiřímu Trenglerovi.

Rath umí zázraky

"Vážený pane řediteli, kategoricky odmítám případné umístění obviněného MUDr. Davida Ratha do mojí cely. Disponuji ve svém "obydlí" omezeným vybavením a minimálním majetkem a nehodlám být dalších dvanáct let 24 hodin denně ve střehu," uvádí Kajínek ve fiktivním dopisu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Babiš

Prosím o odpověď na otázku.Proč jedete pořád-- AntiBabiš.kDYBY TO NEMĚL VŠE OŠETŘENÉTAK BYCH VÁM VĚŘIL.Ale Vy opravdu nemáte nic jiného než mít v puse Babiše.Kolik jste toho mohli udělat ve Vaši minulé vládě a nic.Teď jedete pořád dokolečka jak by to mělo být. Děkuji za Odpověď. mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ukrajina blíž k EU? Bude to drahé, ví Brusel. Ale semkneme se

19:03 Ukrajina blíž k EU? Bude to drahé, ví Brusel. Ale semkneme se

Ukrajina a Moldavsko se mají opět posunout blíže členství v EU a zahájí jednání o společných pravidl…