Jiří Paroubek se chce soudit. Jde o obvinění ze sexuálního zneužívání

03.07.2017 18:53

Expremiér Jiří Paroubek tvrdě zkritizoval časopis Týden. Očekává od něj omluvu za šíření nepravd o sporech s jeho manželkou Petrou.

Jiří Paroubek se chce soudit. Jde o obvinění ze sexuálního zneužívání
Foto: Archiv PL
Popisek: Jiří Paroubek ve studiu PL TV

Někdejší premiér a předseda ČSSD prochází nesnadným obdobím. Jeho manželka Petra se od něj i s dcerou odstěhovala a příliš spolu nemluví. Paroubek sám v médiích prozrazuje, že s ním žena komunikuje jen přes SMS zprávy a e-maily. Manželská krize naplno vypukla v únoru tohoto roku, kdy se Petra Paroubková od svého chotě odstěhovala i s dcerou Margaritou, a zdá se, že dnes už si život s expremiérem nedokáže představit a bude stát jen a pouze o rozvod.

Ing. Jiří Paroubek

  • Nenarodili jsme se sami pro sebe, ale proto, abychom sloužili své vlasti. ( Jindřich IV.)

Paroubková se v této situaci drží zpátky, nekomunikuje s médii a kontakt s manželem také významně omezila. Sám Paroubek kráčí jinou cestou, když se čas od času novinářům vyjádří ke své domácí situaci. Ale i on má své hranice, za které nechce jít. Právě kvůli tomu se pustil do časopisu Týden. Týdeník tvrdí, že Paroubek čelil obvinění ze sexuálního zneužívání.

„Samozřejmě že nejsem a nikdy jsem nebyl stíhán pro žádný z takto uvedených mimořádně závažných trestných činů. A pokud vím, tak nebylo ani podáno trestní oznámení v tomto směru a ani podobném. O tom mě ostatně v e-mailové komunikaci o tomto tématu ujistila i má žena. To celé prostě může být výmysl redaktora. Redaktor má k dispozici záznam rozhovoru se mnou a já jsem zcela nepochybně o této věci nehovořil, protože jsem ji nikdy ani nepředpokládal,“ napsal Paroubek v prohlášení uveřejněném na serveru Vaše věc.cz

Celé vyjádření najdete zde.

Paroubkovi právníci proto okamžitě začali požadovat omluvu časopisu, která by prý měla vyjít v nejbližším čísle.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

lic. Marek Novák, MBA byl položen dotaz

česká ekonomika

Dobrý den, nemám žádné ekonomické zdělání, tak spoléhám na to, že mi to vy jako odborník -našel jsem si, že se hospodářské politice věnujete vysvětlíte a hlavně nastíníte řešení, protože se bojím, že se řítíme do zkázy. Co přesně znamená, že důvěra v ekonomiku u lidí roste? Jaké to pro ni bude mít n...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dostali přes tlamu. Ježibabice... Fanoušci pětikoalice si užívali vítězství. A pak rána: Lidi nevolili, zrušit Senát!

21:31 Dostali přes tlamu. Ježibabice... Fanoušci pětikoalice si užívali vítězství. A pak rána: Lidi nevolili, zrušit Senát!

Většina komentátorů a politiků se shoduje, že na celkové výsledky letošních voleb nebudou expremiér …