Jiří Pospíšil: Bude-li premiér Babiš hájit české zájmy v Bruselu, jsem připraven ho podporovat

28.12.2017 18:33 | Zprávy

Co všechno už stihl Jiří Pospíšil ve funkci nového předsedy TOP09? Je Miroslav Kalousek stále nejviditelnějším a nejhlasitějším představitelem TOP09? Co způsobilo růst vlivu levicových a extremistických politiků?

Jiří Pospíšil: Bude-li premiér Babiš hájit české zájmy v Bruselu, jsem připraven ho podporovat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Europoslanec Jiří Pospíšil

Proč zvažuje kandidaturu na primátora hlavního města Prahy a proč by byl lepším primátorem než Adriana Krnáčová? Nejen o tom je nový díl pořadu regionalnitelevize.cz Rozhovor s... Jiřím Pospíšilem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Gabriela​ Sedláčková byl položen dotaz

Podle vás máme málo benzínek?

To podle mě fakt ne, přijde mi naopak, že jich máme hodně, ale je pravda, že si cenově moc nekonkurují. Ale to je obecně problém i třeba v obchodech nebo mezi operátory. Čím to podle vás je? Jde s tím něco udělat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vyvalil se kýbl hnusu. Klempíř odvolal podřízenou

21:23 Vyvalil se kýbl hnusu. Klempíř odvolal podřízenou

Odvolání šéfky Národní galerie Alicie Knastové vyvolalo lavinu ostrých reakcí. Na ministra Otu Klemp…