Jiří X. Doležal předčítal dopisy fanoušků prezidenta Zemana a natáčel se při tom. Nepopsatelné, nutno vidět

01.02.2018 13:12

Komentátor serveru Reflex.cz Jiří X. Doležal si vzpomněl na slavný televizní normalizační pořad „Nad dopisy diváků“. Nejspíše zažije velkou renesanci, míní Doležal a seznamuje čtenáře serveru s tím, co mu píší jiní. „Některé z hejtů bez přehánění mají kvality intimní poezie,“ dodává Doležal.

Jiří X. Doležal předčítal dopisy fanoušků prezidenta Zemana a natáčel se při tom. Nepopsatelné, nutno vidět
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří X. Doležal
reklama

„Milým zdrojem uspokojení z dobré práce jsou reakce některých čtenářů, které v naší redakci rozhodně nekončí v koši. Když je mi smutno, probírám se jimi, abych se cítil jako opravdový hrdobec, a ty nejlepší si doma dávám za rámeček,“ popisuje komentátor. 

„Bezdětný, odepsaný vyhulenec opuštěn i courou generuje své hypotézy a dojmy, že prezident fetuje. Jsme rádi, že vás máme,“ dočkal se například Doležal od Václava Havlíka. Martina Vršanská se pak rozčílila v souvislosti s prezidentem. „Že se nestydíte o panu prezidentovi mluvit jako o oživlé mrtvole a zombie! Když jsem viděla Vaši fotku, tak jsem pochopila, ano, závist je svině,“ sdělila Vršanská. 

Původní text ZDE

Badáneček 13 mu mimo jiné napsali: „Ty s fetovanej zmrde všech zmrdú o Zemana se vůbec neotírej, nasaháte mu ani po kotníky, ty a ti tvoji zkurvení Havloidi.“

A nechybí ani nadávky do blbců. „Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, říkáš blbci opravdu zbytečně,“ napsala mu čtenářka, I. Č. Petr Novic, pak Doležala nazval soudruhem feťákem. 

Nebo do špíny. Tak jej nazval například Roman Šíma. „Doležale, ty špíno, kdo ti dal právo takhle mluvit. Okamžitě toho sráče zavřete,“ napsal mu například. Micheal Thalys, pak Doležala nazval Bakalovou hnidou. 

„A tak, naplněn hrdostí po přečtení tolika pěkných ohlasů, mohu spokojeně konstatovat: Práce se daří! A zvlášť si všimněte, že nejlepší reakce na moje články jsou vždycky z Brna,“ uzavřel Doležal.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rusko? „Kerého blba toto móže napadnút.“ Lidé z Vrbětic zaskočili Novu. Pak přituhlo

20:47 Rusko? „Kerého blba toto móže napadnút.“ Lidé z Vrbětic zaskočili Novu. Pak přituhlo

Kerého blba toto móže napadnút, rozčiloval se v Televizních novinách TV Nova jeden oslovený starší m…