Jsem nadšen, komentoval Bělobrádek úspěch ve Zlíně. Zato obvody, kde lidovci kandidovali se Zelenými, to je průšvih...

08.10.2016 16:39 | Zprávy
autor: mp

Vicepremiér a předseda lidovců Pavel Bělobrádek se pro Českou televizi vyjádřil ke krajským volbám. Uznal, že hnutí ANO Andreje Babiše dokázalo přilákat voliče k volebním urnám. V tuto chvíli je nadšen z úspěchu lidovců ve Zlínském kraji a zklamán je z výsledků ve středních Čechách.

Jsem nadšen, komentoval Bělobrádek úspěch ve Zlíně. Zato obvody, kde lidovci kandidovali se Zelenými, to je průšvih...
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Pavel Bělobrádek

„K vítězství máme našlápnuto ve Zlínském kraji,“ pochvaloval si výsledky vsetínského starosty a senátora Jiřího Čunka. Zato ve sředních Čechách je zklamán. „Zatím mě zklamal výsledek ve Středočeském kraji, kde kandidujeme společně se Stanou zelených,“ připomněl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

LPG

Proč necháte, aby se po vaší regulaci cen benzínu a nafty čerpačky hojily na majitelích aut s LPG? Od začátku krize se cena LPG zvedla průměrně o cca 50% a vy s tím neděláte vůbec nic! Vyhovuje vám to, protože vyberete víc na dani?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Poslední den ve funkci odpálila bombu. Fauci, Wu-chan a původ covidu

19:57 Poslední den ve funkci odpálila bombu. Fauci, Wu-chan a původ covidu

Šéfka americké Národní zpravodajské služby (DNI) Tulsi Gabbardová k 30. červnu rezignuje na svou fun…