Jsem nevinen, čtěte! Pražský primátor pověsil na web dokumenty k Opencard

13.04.2013 21:11 | Zprávy
autor: lze

Pražský primátor Bohuslav Svoboda z ODS na svých webových stránkách zveřejnil dokumenty ke kauze Opencard. Informuje o tom Týden.cz. Svoboda tak reaguje na obvinění za porušení povinnosti při správě cizího majetku a porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže, za což jemu a dalším devíti radním hrozí až osm let vězení.

Jsem nevinen, čtěte! Pražský primátor pověsil na web dokumenty k Opencard
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bohuslav Svoboda

„V rámci co největší transparentnosti a zabránění možným spekulacím jsem se rozhodl ke zveřejnění dokumentů souvisejících s obviněním rady hlavního města Prahy na mé webové stránce,“ vysvětluje Svoboda.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Irena Němcová byl položen dotaz

EU

Upozorňujete, že EU má tendenci potlačovat suverenitu států. Podle mě mnohdy i svobodu lidí, kterým chce lézt do soukromí. O co přesně podle vás EU jde? A kdo to vše řídí? Hodně se mluví o tom, i vy to děláte, že EU dělá to či ono, ale kdo jmenovitě přesně? Ví se, kdo EU řídí a ovládá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Uvedli nás v omyl.“ Chabá obrana policie, která nechala studenta vykrvácet

20:20 „Uvedli nás v omyl.“ Chabá obrana policie, která nechala studenta vykrvácet

Odporná parodie na strážce zákona, bouří se podnikatel a miliardář Elon Musk. Ve čtvrtek byl ve Velk…