Jste blbá. Drogy. Paní Karlo, až se příště ože*ete… Šlechtová se naštvala na Babiše. A pak…

15. 3. 2019 17:02

Exšéfka Ministerstva pro místní rozvoj a resortu obrany Karla Šlechtová od plic popsala, co si myslí. Česky, anglicky a bez servítků. Důvodem jejího rozhořčení bylo podle zdroje Parlamentních listů to, že se nedostala na kandidátku do Evropského parlamentu. Jenže reakce občanů na poněkud zvláštní facebookový status Šlechtové byla asi jiná, než by si politička přála.

Jste blbá. Drogy. Paní Karlo, až se příště ože*ete… Šlechtová se naštvala na Babiše. A pak…
Foto: www.karlaslechtova.cz
Popisek: Karla Šlechtová, exministryně obrany

Karla Šlechtová bouchla do stolu. Když se dnes kolem sebe rozhlédne, dospívá k závěru, že je buď hloupá, nebo všichni kolem ní lžou.

Anketa

Vadí vám výrok Václava Klause ml. o EU a Židech?

3%
97%
hlasovalo: 21381 lidí

„Asi jsem věnovala 4 roky svého ministerského života něčemu, čemu jsem věřila, a byla to jen přetvářka. V tomto neumím prostě fungovat. A nebudu,“ napsala dáma na sociální síti Facebook. Status napsala pravděpodobně v souvislosti s tím, že se nevešla na květnovou eurokandidátku hnutí ANO.

„Politika je hnus. Svinstvo. Jsem ráda a nic, nic bych neudělala jinak. Děvkou nikoho v politice fakt nebudu,“ nešetřila ostrými slovy bývalá členka vlády Bohuslava Sobotky (ČSSD) a Andreje Babiše (ANO). Ač byla ministryní za hnutí ANO, tak jeho členkou se nestala.

Psali jsme ZDE.

„Jsem pyšná na vše, co jsem kdy učinila, a těším se, až se vše jednou provalí. Hodně štěstí té čistotě v mé zemi,“ dodala ještě.   

Svůj status doplnila společnou fotkou se svým psem Rambohafíkem, kterého měli možnost poznat všichni občané, kteří viděli fotku tohoto pejska stojícího na Národním památníku na Vítkově.

Reakce na její status na sebe nenechaly dlouho čekat. „Jedno je jistý. Od Karly se anglicky neučte,“ napsal například šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl na svém facebookovém profilu.

 

A lidé reagovali i na profilu Šlechtové. „Karlo, v druhé větě jste se nebezpečně přiblížila pointě. Pravda je taková, že jste roky sloužila Babišovi a Zemanovi, aniž byste chápala, že jen plníte zcela zastupitelnou roli pěšáka, kterej je ochotnej nechat manipulovat se svou ješitností. Je smutný, že na to přicházíte až teď a že vám to trvalo doslova roky. Nebudete ničí slouha? Trošku pozdě, ne?“ zeptal se Jan Vrobel.

„Smutný je, že i teď si hrajete na důležitou místo toho, abyste skutečně důležitou roli sehrála a poskytla svědectví, o kterém tvrdíte, že jej máte. A necháte se přemlouvat, připomínáte se, nic v reálu z toho. Takže nesmyslná ješitnost jen pokračuje místo toho, abyste udělala správnou věc. Takže se nezměnilo nic. Rozdíl je pouze v tom, že teď už vás nepotřebují, ale ochotná udělat správnou věc nejste furt stejně – tedy vůbec,“ dodal.

„Paní Karlo, až se zase příště ožerete... Tak raději nic nepište,“ poznamenal další diskutující. 

„Už jsem se lekl, že je něco Rambohafíkovi – ta silná slova a věnec s trikolorou, už jsem myslel na nejhorší,“ podotkl další diskutér.

„Dobrý den, paní Karlo, mohu poprosit o číslo na vašeho dealera drog? Již delší dobu sháním fakt kvalitní matroš, který by mne opravdu uspokojil v mé touze být úplně mimo,“ poznamenal další. 

A velmi zostra se vyjádřil i další diskutující. „A) je správně. Jste naprosto blbá,“ podotkl. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Volič je problém! Propaganda z Východu...“ Halík se rozjel. Chválil mládež

19:11 „Volič je problém! Propaganda z Východu...“ Halík se rozjel. Chválil mládež

Myslete na lidi, jako byli Masaryk a Havel, kteří se řídili svým svědomím. Vyzval na Koncertu pro bu…