Jyrko s pyskem, americký ministře. Po vystoupení v ČT dostal Jiří Dienstbier zle naloženo

31.08.2016 7:44

Vystoupení ministra Jiřího Dienstbiera v Událostech, komentářích České televize, kde obhajoval současnou vládní politiku migrace, nadzvihlo podnikatele a pražského exstarostu Zbyňka Passera. Ten se na svém facebooku naštvaně rozepsal o „lenním americkém ministrovi“, nazývaném „Jyrka s Pyskem“.

Jyrko s pyskem, americký ministře. Po vystoupení v ČT dostal Jiří Dienstbier zle naloženo
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Dienstbier

Dienstbier je podle Passera „lenní americký ministr neexistujícího českého ministerstva pro lidská práva (rozuměj pro transfer práv od občanů platících daně k cizincům a pro ořezávání ústavních práv ve prospěch práv privilegovaných zájmových a nátlakových skupin)“.

V ČT se prý snažil uchlácholit národ, že vláda má migraci pod kontrolou a začleňování nově příchozích šlape jak hodinky.

Podařil se mu podle Passera husarský kousek, když současné muslimské imigranty přihodil do jednoho pytle se skupinami, které se sice začlenily bez problémů, jenže jsou úplně jiné. „Po desetiletí před jeho nástupem do zbytečné funkce přicházející Slováci, Ukrajinci, Rusové, ba i ostraváci, brňáci a další kabrňáci v Praze z kulturních či náboženských důvodů nevyhazují do vzduchu nákupní galerie a nepodřezávají prodavačky při nedělních nákupních mších,“ připomněl podnikatel.

Ministr zvaný „Jyrka s Pyskem“ prý dokonce osobně zamezí, aby muslimští imigranti přicházející do ČR vytvořili ghetto. Dokonce prý všichni mají bezpečnostní prověrky. „Tady mě napadá drzý dotaz: V Německu a Francii prověrky neměli? Jsou jejich kontrarozvědky horší než naše? Že pod smyšlenými jmény v uprchlických táborech v klidu dleli a Evropou se s falešnými doklady toulali „bezpečnostně prověření“ frontoví bojovníci Islámského státu se statutem uprchlíka dle ženevských konvencí, který následně spáchá pečlivě připravený teroristický útok,“ připomněl Passer.

Poté skončil rýpnutím do Dienstbiera, který si podle něj masami migrantů chce vytvářet nové voliče, tak jako někteří politici v západní Evropě. „Tady Jyrka je sociální inženýr. Ryzí neomarxista. Jitřenka a nositel Osvícení, v rámci něhož by mimo jiné čerství cizinci bez občanství a bez práce mohli volit v českých volbách,“ dodává posměšně.

Celý komentář Zbyňka Passera:

Lenní americký ministr neexistujícího českého ministerstva pro lidská práva (rozuměj pro transfer práv od občanů, platících daně k cizincům a pro ořezávání ústavních práv ve prospěch práv privilegovaných zájmových a nátlakových skupin) chlácholí v ČT24 prostý lid, řkouce, že jím řízený migrační proces v ČR šlape jako hodinky.

Podařil se mu v pravdě husarský kousek - po desetiletí před jeho nástupem do zbytečné funkce přicházející Slováci, Ukrajinci, Rusové, ba i ostraváci, brňáci a další kabrňáci v Praze z kulturních, či náboženských důvodů nevyhazují do vzduchu nákupní galerie a nepodřezávají prodavačky při nedělních nákupních mších (Češi neznají kostely, koří se slevám a místo fronty na hostii upřednostňují frontu na zlevněnou prošlou voňavku).

Žije tu na půl milionu cizinců (sic!). A nic. No. Navíc - Jyrka s Pyskem dokonce zamezí, aby oněch osm příchozích kvótařů vytvořilo nebezpečné gheto! Není se čeho bát. Máme přece bezpečnostní prověrky!

Tady mě napadá drzý dotaz: V Německu a Francii prověrky neměli? Jsou jejich kontrarozvědky horší, než naše? Že pod smyšlenými jmény v uprchlických táborech v klidu dleli a Evropou se s falešnými doklady toulali "bezpečnostně prověření" frontoví bojovníci Islámského státu se statutem uprchlíka dle ženevských konvencí, který následně spáchá pečlivě připravený teroristický útok.

Tady Jyrka je sociální inženýr. Ryzí neomarxista. Jitřenka a nositel Osvícení, v rámci něhož by mimo jiné čerství cizinci bez občanství a bez práce mohli volit v českých volbách.

Koho by asi volili, co, štědrý Jyrko?

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Proč se nemůžete domluvit????????????????

Pane poslanče, ANO nevolím, jsem volič SPD, ale Vás osobně uznávám a vím, že jste pro lidi udělal mnoho dobrého. Vysvětlete mi prosím, proč se nemůžete domluvit na účinné spolupráci s SPD? Je to tím, že SPD je jednoznačně na straně národa a slušných lidí, zatím co ANO to hraje na všechny strany? Neb...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Odpad, jedovatá zmije? Tak mluvili nacisté o Židech, vzkazuje Žantovský. A cenzor Kartous v Radě ČT?

7:37 Odpad, jedovatá zmije? Tak mluvili nacisté o Židech, vzkazuje Žantovský. A cenzor Kartous v Radě ČT?

TÝDEN V MÉDIÍCH Z patnácti uchazečů vybraných Volebním výborem zvolí Sněmovna pět nových členů Rady …