K Jílkové dnes přijde jeden opravdu, opravdu speciální host

21. 4. 2016 14:31

Měli by brutální vrazi automaticky dostávat přísnější tresty, nebo dokonce doživotí? Na toto téma se bude dnes večer diskutovat na prvním programu veřejnoprávní televize v pořadu Máte slovo. S moderátorkou Michaelou Jílkovou budou dané téma probírat politici, odborníci, a dokonce i jeden trojnásobný vrah.

K Jílkové dnes přijde jeden opravdu, opravdu speciální host
Foto: Hans Štembera
Popisek: Moderátorka Michaela Jílková
reklama

Politiky bude v pořadu zastupovat bývalá ministryně spravedlnosti, předsedkyně podvýboru pro justici a soudní samosprávu Helena Válková (ANO) a poslanec Jeroným Tejc (ČSSD), předseda ústavněprávního výboru.

Odbornou veřejnost bude reprezentovat místopředseda Městského soudu v Praze Jan Kadlec, učitel dětských vrahů Ladislav Niebauer z Výchovného ústavu v Boleticích, primář Psychiatrické nemocnice Bohnice Jiří Švarc, psychiatrička a sexuoložka Růžena Hajnová a Jiří Markovič, který byl vyšetřovatelem 36 let a který dopadl tzv. spartakiádního vraha.

Ve studiu bude diskutovat také Jiří Klásek, který si za trojnásobnou vraždu odpykal 19 let vězení.

Pořad Máte slovo vysílá dnes ČT 1 od 21:15. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vam
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Chrliči kravin. Bába od plotny, která díky Milionu „chlívek“ objevila patent na rozum, radí premiérovi! Ivan Vyskočil vstupuje do vřavy v době koronaviru

7:52 Chrliči kravin. Bába od plotny, která díky Milionu „chlívek“ objevila patent na rozum, radí premiérovi! Ivan Vyskočil vstupuje do vřavy v době koronaviru

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „EU, která nám striktně předepisovala, že rum se nesmí jmenovat rum…