K pádu vlády nedojde, ujišťoval v ČT jeden z rebelů ODS

18.09.2012 23:24

Tomáš Úlehla z ODS si je jistý, že vláda kvůli daňovému balíčku nepadne. Hodlá totiž s vedením a dalšími rebely ještě jednat. Podle něj by se mohlo vyjednat několik daňových ústupků.

K pádu vlády nedojde, ujišťoval v ČT jeden z rebelů ODS
Foto: red
Popisek: ODS, ilustrační foto
reklama

„Určitě ještě budeme doplňovat tyto podmínky z řad odborníků ODS,“ popsal v Událostech, komentářích na ČT Tomáš Úlehla, jeden z rebelujících poslanců ODS. „Určitě tam nebude chybět požadavek, aby se nezvyšovalo DPH,“ dodal.

Za tento a další ústupek poslanci „vymění“ to, že nepadne vláda. Konec vlády prý ani nechtějí. „Já si myslím, že k tomu nedojde,“ ujišťoval Úlehla.

Kvůli vyjednávání vznikne v rámci poslaneckého klubu občanských demokratů speciální komise. „Právě protože se domlouváme a je to demokracie,“ vysvětloval. „Je mnoho aspektů, které vyhodnotíme,“ uzavřel.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: pan
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Volby přinášejí překvapení, proto je nepraktikujeme“. Bašta má po zážitku z USA obavy o osud demokracie. Za rok to bude na nás

7:21 „Volby přinášejí překvapení, proto je nepraktikujeme“. Bašta má po zážitku z USA obavy o osud demokracie. Za rok to bude na nás

Někdejší diplomat, politický analytik Jaroslav Bašta se zamýšlí nad volbami v příštím roce. Povolebn…