KSČM nechce v krajském vedení osobnosti spojené se skandály

21.10.2012 15:06 | Zprávy

Komunisté budou při vyjednávání o krajských koalicích od ČSSD požadovat, aby navrhovala do vedení krajů osobnosti, které nejsou spojené se skandály. Týká se to především Ústeckého kraje, řekl v dnešním pořadu Partie televize Prima předseda KSČM Vojtěch Filip.

KSČM nechce v krajském vedení osobnosti spojené se skandály
Foto: tan
Popisek: Předseda KSČM Vojtěch Filip v Partii na Primě

"Politickou schopností je prokázat, že při svém jednání jsem se nedopustil něčeho, co by mohlo být předmětem činnosti orgánů činných v trestním řízení," uvedl Filip. V tomto ohledu považuje postup komunistického vyjednávače na Ústecku Oldřicha Bubeníčka za správný.

Komunisté mají na Ústecku výhrady proti sociálnědemokratické hejtmance Janě Vaňhové a jejímu náměstkovi a předsedovi krajské organizace ČSSD Arnu Fišerovi. Komunisté v kraji vyhráli volby a předseda sociální demokracie Bohuslav Sobotka pak vedení ústecké ČSSD nepřímo vyzval k odstoupení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jno, čtk

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Řidičák

Zajímalo by mě, jak je to s vaším avizovaným odevzdáním řidičáku? Nebo jste to jen tak plácnul, abyste se zviditelnil, což by bylo stejně hloupé, jako ta vaše rychlá jízda a je fakt, že vy politici rádi něco slibujete a pak couváte

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Žaloba k Baxovi na SPD a Stačilo. A Kysela mluví o zneplatnění a přepočítání výsledků

19:48 Žaloba k Baxovi na SPD a Stačilo. A Kysela mluví o zneplatnění a přepočítání výsledků

„Musely by se přepočítat výsledky,“ říká ústavní právník a poradce prezidenta Jan Kysela, co by se s…