Šéf poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslav Faltýnek vyjádřil uspokojení z toho že sněmovna nakonec schválila program mimořádné schůze. Na programu je pět norem z dílny Rekonstrukce státu.
Faltýnek se podle svých slov podíval na seznam všech podepsaných poslanců, kteří Rekonstrukci státu a protikorupční návrhy dříve podpořili. V seznamu je podle něj řada poslanců, kteří nyní normy nepodporují.
Faltýnek pak mluvil o výstupech v jednací síni, a to zejména poslanců z TOP 09 a většiny poslanců ODS. "Ti všichni se snažili zpochybnit předkládané normy a potvrdili tak, že minulých deset let nebyla vůle pro přijetí těchto zákonů, zejména zákona o státní službě," řekl Faltýnek.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
sněmovna , Jourová , ANO , služební zákon , Faltýnek , Rekonstrukce státu
autor: dkr
Pokorná Jermanová (ANO): Emisní povolenky schválila Fialova vláda a teď proti tomu falešně bojuje
A kdo schválil a podepsal Green Deal? A co jste udělali pro jeho zrušení, jak jste slibovali? Podle mě jste jak jeden za 18 a druhý bez dvou za 20
Další články z rubriky

12:45 Poučování lůzy z festivalového luxusu. Holec zdraví Vary
Ivan Trojan agituje proti lůze. „Nekousej do ruky, co tě živí,“ radí Petr Holec. Sešla se na filmové…
- 10:39 Zásadní otázka k blackoutu. Vitásková je velmi zvědava na odpověď
- 7:38 Jak to těm lidem vysvětlit? Bartoš s Hrušínským spolu u mikrofonu
- 14:09 Podporovalo Rusko Trumpa? Aféra FBI nabírá úplně jiný směr
- 22:25 „Doufám, že to budete taky sdílet.“ Otevřená rvačka o Fialu je tu
- 18:03 Zaplaťte miliony a můžete „bydlet“. Šokující vývoj v ČR