Kalousek je hulvát. Naštěstí s ním nejednám, píše Klasnová

08.04.2012 17:13 | Zprávy

Místopředsedkyně Věcí veřejných Kateřina Klasnová se v otevřeném dopise ostře pustila do ministra financí Miroslava Kalouska. Podle svých slov by mu, kdyby byla muž, dala pár výchovných políčků a svým kolegům spolupráci s ním rozhodně nezávidí.

Kalousek je hulvát. Naštěstí s ním nejednám, píše Klasnová
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kateřina Klasnová u soudu s Vítem Bártou

Kalousek v posledních dnech VV často kritizoval. Stranu označil za odpudivou a slizkou, vysmíval se jí v pořadu Události, komentáře nebo uvedl, že by uvítal předčasné volby, protože bychom se nejmenší vládní strany zbavili.

Být chlap, dám mu pár políčků

"Být chlap a nebýt v politice, vytnu panu Kalouskovi pár výchovných políčků," píše ve svém dopise Klasnová. Podle ní by měl Kalousek svá slova krotit, protože jinak už nebude možné se s Věcmi veřejnými dohodnout.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Elektro automobily

Že jsou předražené se shodneme. Ale co s tím? To, že to jako politik budete jen říkat je podle mě žalostně málo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pád Evropy. Ekonom odhaluje těžké problémy průmyslu

21:45 Pád Evropy. Ekonom odhaluje těžké problémy průmyslu

„Útlum evropského průmyslu nekončí,“ upozorňuje ekonom Petr Dufek. Průmysl v zemích EU čelí dlouhodo…