Kalousek popřál na síti hezké Velikonoce. A přišla tato reakce

19.04.2014 15:52 | Zprávy
autor: nem

Místopředseda TOP 09 a bývalý ministr financí Miroslav Kalousek na svém profilu na Facebooku popřál lidem veselé Velikonoce. A to i těm, kteří ho nemají rádi. Reakce lidí na sebe nenechaly dlouho čekat.

Kalousek popřál na síti hezké Velikonoce. A přišla tato reakce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Kalousek

„Přeji všem, kteří mě mají rádi, i všem, kteří mě rádi nemají, krásné a požehnané Velikonoce,“ vzkázal lidem Kalousek.

„Pane Kalousek, také Vám přejeme krásné Velikonoce a chci Vás ujistit, že rádi Vás opravdu máme. Berte to tak, že byly doby, kdy za vše mohl americký brouk, no a dnes opravdu za VŠE můžete Vy. Kdyby mohli, nasadili by Vám psí hlavu. Takže hodně sil do dalšího boje a Velikonoce si užijte,“ odpověděl mu jeden z uživatelů Facebooku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Eurozóna

I kdyby všechny sousední nebo okolní země přijaly Euro, na a co? Proč by to měl být pro nás nějak rozhodující nebo směrodatné? Jsme přeci snad pořád samostatný suverénní stát. Ať si ho Maďarsko klidně přijme, má ho třeba i Slovensko a ovlivnilo nás to nějak? Podle mě ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nemáte na mě vůbec nic, zuří Decroix. Kvůli bitcoinům mluví o prasárně

18:50 Nemáte na mě vůbec nic, zuří Decroix. Kvůli bitcoinům mluví o prasárně

Spor kolem bitcoinové kauzy po trestním oznámení ministra Jeronýma Tejce dál eskaluje. Jeho předchůd…