Kalouskovi jsem řekl, co si myslím, tvrdí Zavadil. Prý brutální věci

26. 4. 2012 15:28

Odboráři všem poslancům zaslali otevřený dopis, ve kterém je vyzvali, aby při zítřejším hlasování o důvěře vládě hlasovali proti. Předseda ČMKOS Jaroslav Zavadil nechtěl příliš prozrazovat, co se stane, pokud se kabinet premiéra Petra Nečase (ODS) udrží u moci, ale zdůraznil, že připravují další akce. Znovu se také vyjádřil k posezení u piva s ministrem financí Miroslavem Kalousek (TOP 09). Řekl mu prý brutální věci.

Kalouskovi jsem řekl, co si myslím, tvrdí Zavadil. Prý brutální věci
Foto: Repro Foto: ČT24
Popisek: Předseda ČMKOS Jaroslav Zavadil v pořadu Interview 24
reklama

Předseda Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS) Jaroslav Zavadil znovu médiím vysvětloval, proč si po sobotní demonstraci sedl na pivo s ministrem financí Miroslavem Kalouskem (TOP 09). Zdůraznil přitom, že se svými kolegy v odborech si celou záležitost vyříkal a chtěl zdůraznit, že se nejednalo o žádnou aféru. Podstatou té schůzky bylo, že ministrovi do očí řekl ještě mnohem tvrdší věci, než zazněly na demonstraci. Informaci přináší server Novinky.cz.

Nepodporujte vládu, máme tu Absurdistán

„Nemyslím si, že je to aféra. Považoval jsem za normální mu říct svoje názory, potom, co jsme se utkali v debatě ve speciálu Radiožurnálu. Věci, které jsem mu řekl, byly ještě brutálnější, než byly na náměstí. Bylo to naprosto veřejné a transparentní. Nevidím v tom žádnou aféru, považuji to za nadsazené slovo. Bavím se s každým politikem a říkám jim věci tak, jak si myslím,“ prohlašuje Zavadil.

Odborářský předák k tomu dodává, že jeho cílem je vládu dovést k prozření, že se z Česka stává Absurdistán a že musí opustit své funkce. Nevyloučil samozřejmě ani konání generální stávky, ale pro tuto chvíli celou záležitost uzavřel prohlášením, že poslancům zaslali otevřený dopis, ve kterém zákonodárce vyzvali, aby vládu nepodpořili.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Venčil psa a fotil: „Noční Prahou se zbrojákem. Úterní noc vyvrhla odporná individua. Drogy, alkohol, smrad, řev. Takhle to u nás vypadá…“

4:38 Venčil psa a fotil: „Noční Prahou se zbrojákem. Úterní noc vyvrhla odporná individua. Drogy, alkohol, smrad, řev. Takhle to u nás vypadá…“

Na ParlamentníListy.cz se obrátil padesátiletý obyvatel pražských Nuslí. Navázal na sérii několika č…