Kalouskův finanční špión Cícer se vrací na ministerstvo

7. 1. 2014 20:11

Ředitel Finančně analytického útvaru při Ministerstvu financí se podle informací serveru Týden.cz vrací do práce. A to i navzdory tomu, že byl koncem listopadu účastníkem nehody, při které zemřel člověk. Ministr financí v demisi Fischer však nevidí důvod k Cícerovu odchodu. Připomeňme, že „šéf cifršpiónů“ bývá spojován s Fischerovým předchůdcem ve funkci Miroslavem Kalouskem (TOP 09).

Kalouskův finanční špión Cícer se vrací na ministerstvo
Foto: tan
Popisek: Záchranná akce, ilustrační foto

„Personální otázku by ministr financí řešil v momentě, kdy by se jednalo o úmyslný trestný čin. Z informací, které má ministr k dispozici, nic takového nevyplývá," řekl mluvčí ministra financí Ondřej Šrámek. Připomeňme, že k nehodě došlo na frekventované silnici z Českého Krumlova směrem na Prahu. Mladík po ní přebíhal na autobusovou zastávku a v téže chvíli tudy projížděl i Cícer.

Policie prozatím stále šetří míru Cícerova zavinění nehody, ihned po incidentu 28. listopadu však bylo testy prokázáno, že před jízdou nepožil alkohol ani drogy. Policie hledá další svědky nehody. Místní obyvatelé místo tragédie označují za velmi nebezpečné a prý už dlouhý čas volají po stavbě podchodu.

V čele FAÚ, jenž dohlíží na podezřelé přesuny peněz a informuje o nich policii, stanul Cícer v roce 2010.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Redaktor a kameraman ČT útočili na premiéra na výstavě, otrávení lidé jim nadávali. Svědectví, co se dělo po skončení kauzy Čapí hnízdo

19:39 Redaktor a kameraman ČT útočili na premiéra na výstavě, otrávení lidé jim nadávali. Svědectví, co se dělo po skončení kauzy Čapí hnízdo

Na výstavě Zahrada Čech, kam se premiér Babiš neohlášený zajal podívat minulý pátek, jej pronásledov…