Kandidátka na prezidentku se rozjela: Terorismus má značku Alláh Akbar. Všichni u toho to řvou. Pak se řekne, že byl cáklej na hlavě

17.09.2017 11:36 | Zprávy
autor: mp

Moderátor Luboš Xaver Veselý v internetové televizi XTV.cz přivítal prezidentskou kandidátku Janu Yngland Hruškovou. Dáma uznává, že nemá moc šancí uspět v prezidentském souboji, ale ani tak nehází flintu do žita. Chce přimět lidi, aby si přestali dělat srandičky z terorismu a začali brát vážně to, co nám hrozí. Jana Yngland Hrušková je přesvědčena, že vypukne občanská válka.

Kandidátka na prezidentku se rozjela: Terorismus má značku Alláh Akbar. Všichni u toho to řvou. Pak se řekne, že byl cáklej na hlavě
Foto: Vít Hassan
Popisek: Aktivistka Jana Yngland Hrušková na Václavském náměstí

„Já jsem se naštvala, protože jsem si řekla, že nikdo z politiků nezastupuje můj zájem. Tak jsem se rozhodla kandidovat, aby o mně bylo víc slyšet,“ prozradila dáma hned na úvod, proč se rozhodla zabojovat o Hrad. Současně si je však vědoma toho, že prakticky nemá šanci na zvolení. Třeba proto, že nemá dost peněz na billboardy. „Já vařím teďka jenom tak z vodičky a doufám, že se to nějak vyvine. Ostatně těmito volbami já nebudu končit. Každý někdy nějak začínal, já si to prasátko musím nejdřív vykrmit,“ poznamenala dáma v nadsázce.

S vážnější tváří se pak jala vysvětlovat, co ji definitivně pohnulo ke kandidatuře na prezidentku.

„Spousta lidí nechce realizovat to, co se děje v Německu nebo ve Švédsku. Lidi si z toho dělají srandičky, oni si myslí, že se nás to netýká,“ rozjela se paní Hrušková. „Ten terorismus, znásilňování. Sociální systém se tam hroutí. Ve Švédsku určitě, v Německu taky. Mladí lidé nedostávají byty, dostává je někdo, kdo v té zemi nikdy nepracoval,“ rozčilovala se dáma.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Andor Šándor: Ukrajinu nečeká nic příjemného

18:30 Andor Šándor: Ukrajinu nečeká nic příjemného

Bezpečnostní expert a bývalý šéf vojenské rozvědky Andor Šándor v podcastu Startitup varoval, že vzt…