Kandidátka na prezidentku se rozjela: Terorismus má značku Alláh Akbar. Všichni u toho to řvou. Pak se řekne, že byl cáklej na hlavě

17.09.2017 11:36 | Zprávy
autor: mp

Moderátor Luboš Xaver Veselý v internetové televizi XTV.cz přivítal prezidentskou kandidátku Janu Yngland Hruškovou. Dáma uznává, že nemá moc šancí uspět v prezidentském souboji, ale ani tak nehází flintu do žita. Chce přimět lidi, aby si přestali dělat srandičky z terorismu a začali brát vážně to, co nám hrozí. Jana Yngland Hrušková je přesvědčena, že vypukne občanská válka.

Kandidátka na prezidentku se rozjela: Terorismus má značku Alláh Akbar. Všichni u toho to řvou. Pak se řekne, že byl cáklej na hlavě
Foto: Vít Hassan
Popisek: Aktivistka Jana Yngland Hrušková na Václavském náměstí

„Já jsem se naštvala, protože jsem si řekla, že nikdo z politiků nezastupuje můj zájem. Tak jsem se rozhodla kandidovat, aby o mně bylo víc slyšet,“ prozradila dáma hned na úvod, proč se rozhodla zabojovat o Hrad. Současně si je však vědoma toho, že prakticky nemá šanci na zvolení. Třeba proto, že nemá dost peněz na billboardy. „Já vařím teďka jenom tak z vodičky a doufám, že se to nějak vyvine. Ostatně těmito volbami já nebudu končit. Každý někdy nějak začínal, já si to prasátko musím nejdřív vykrmit,“ poznamenala dáma v nadsázce.

S vážnější tváří se pak jala vysvětlovat, co ji definitivně pohnulo ke kandidatuře na prezidentku.

„Spousta lidí nechce realizovat to, co se děje v Německu nebo ve Švédsku. Lidi si z toho dělají srandičky, oni si myslí, že se nás to netýká,“ rozjela se paní Hrušková. „Ten terorismus, znásilňování. Sociální systém se tam hroutí. Ve Švédsku určitě, v Německu taky. Mladí lidé nedostávají byty, dostává je někdo, kdo v té zemi nikdy nepracoval,“ rozčilovala se dáma.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

21:14 Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

„Vážený pane prezidente, obracím se na Vás nejen jako na hlavu státu a vrchního velitele, ale také j…