Karel Schwarzenberg brutálně urazil Donalda Trumpa. Podívejte se

10.11.2016 11:27 | Zprávy
autor: vef

Čestný předseda TOP 09 a předseda sněmovního zahraničního výboru Karel Schwarzenberg okomentoval volby na sociální síti Facebook vskutku svérázným obrázkem. Jak je patrné, do tábora fanoušků republikánského kandidáta Donalda Trumpa nepatří. Obrázek totiž na Facebook vložil předtím, než byly jasné výsledky. Se slovy: „Tentokrát jsem opravdu zvědavý, jak to za pár hodin dopadne.“

Karel Schwarzenberg brutálně urazil Donalda Trumpa. Podívejte se
Foto: Hans Štembera
Popisek: Čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg

Na snímku totiž přijíždí do Bílého domu nově zvolený prezident Donald Trump. Z titulku „Bílý dům“ mizí slovo „dům“ a nahrazuje jej slovo „only“ – „jenom“. Z „The White House“ se tak rázem stává „White Only“ (Jen pro bílé). Nad objektem vlaje vlajka barevně připomínající tu nacistickou, jen s písmenem T uprostřed místo hákového kříže. Trump přijíždí obklopen sličnými děvami, střílí do vzduchu, na autě americká vlajka. A Barack Obama stojí před stavením venku s kufry. Obrázek nese název: „Nový realitní projekt Donalda Trumpa.“

Exministr zahraničí Karel Schwarzenberg se již včera nechal slyšet, že po Trumpově zvolení očekává politické zemětřesení ve světě. V kampani podle něj Trump přeháněl, ale byla v tom i část jeho přesvědčení. „Samozřejmě, že ne všichni kandidáti uskutečnili vše, co (v kampani) říkali, ale obyčejně část přesvědčení naplnili,“ řekl ČTK. Čeká, že se tak stane i v případě Trumpa. 

„Vstupujeme do jiného světa a pomáhej nám pánbůh,“ dodal také Schwarzenberg.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

Lékaři

Já si lékařů vážím a nemají to snadné. Už samotné studium a ta zodpovědnost. Na druhou stranu dost jistě vlivem médií sledujeme případy, kdy došlo k nějakému pochybení na straně lékařů. Je tak na jejich nahrávání opravdu něco tak špatného a nepochopitelného? Já teda mám s lékaři dobrou zkušenost, al...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…