Karel Schwarzenberg ulehl. Těšil jsem se, že se uvidíme v hospodě, litoval přes Facebook

03.10.2018 17:19

Čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg se prý nesmí hnout z postele. Na sociální síti Facebook oznámil, že má zápal plic.

Karel Schwarzenberg ulehl. Těšil jsem se, že se uvidíme v hospodě, litoval přes Facebook
Foto: Twitter
Popisek: Karel Schwarzenberg a Miroslav Kalousek
reklama

Osmdesátiletý poslanec Karel Schwarzenberg se podle svých vlastních slov těšil na to, jak se setká s voliči. Ale zradilo ho zdraví. Prý má zápal plic a nesmí se hnout z postele. I z postele ale podporuje starostu TOP 09 Oldřicha Lomeckého, kterého vnímá jako jednoho z nejlepších starostů Prahy. Prahu 1 prý vede rázně.

„Už jsem se těšil, že se dnes uvidíme v sousední hospodě U Zpěváčků. Bohužel jsem onemocněl zápalem plic a nesmím se hnouti z postele. Každopádně podporuji starostu Oldřicha Lomeckého, jednoho z nejvýraznějších starostů Prahy, který svůj obvod vede rázně. Ještě jednou se omlouvám, že nemohu být dnes s vámi, a prosím, pojďme všichni k volbám a podpořme naše kandidátykteří vědí, jak má naše město vypadat. Váš upřímný Karel Schwarzenberg,“ napsal politik.

Není to tak dávno, co na půdě Poslanecké sněmovny ČR Schwarzenberg upadl a volali mu záchrannou službu. Ukázalo se však, že ze svého pádu se brzy zotavil.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lidé říkají pitomosti, ale to není hybridní válka. Šílený starosta válečník na multikáře Rusku maximálně vyhovuje, vysvětluje bezpečnostní expert

18:01 Lidé říkají pitomosti, ale to není hybridní válka. Šílený starosta válečník na multikáře Rusku maximálně vyhovuje, vysvětluje bezpečnostní expert

Generál v záloze Andor Šándor byl hostem pořadu na serveru Česká média, mj. k tématu hybridní války.…