Kauza Nagyová: Už se to táhne dlouho, tudíž orgány přistoupily k tomuto kroku

10.08.2015 7:31 | Zprávy
autor: vef

Podle dnešního vydání deníku Právo se žalobci rozhodli urychlit kauzu dárků i korupce někdejší šéfky kabinetu premiéra Jany Nečasové (dříve Nagyové). Vyloučili ji tak k samostatnému řízení.

Kauza Nagyová: Už se to táhne dlouho, tudíž orgány přistoupily k tomuto kroku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Nagyová

Podle státního zástupce z ostravské pobočky Vrchního státního zastupitelství v Olomouci Rostislava Bajgera byla věc vyloučena k samostatnému projednání a všichni obvinění si proti tomu podali stížnost. „Nyní to tedy půjde na Nejvyšší státní zastupitelství,“ řekl Bajger. Stejně postupoval i v případě údajného zneužití Vojenského zpravodajství ke sledování několika lidí a také vyzrazení utajovaných zpráv kontrarozvědky z Úřadu vlády.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

dotace bydlení

Pane Juchelko, nebylo by jednodušší místo zřízení "Kobry" zrušit dotace na bydlení, které jsou nejvíce zneužívány? Dále nechápu, že zřízení kontrolního orgánu vám bude trvat 3 roky... Sue

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hájí ČT, protože mu platí filmy. Zaznělo o Hřebejkovi a ten se ozval

19:40 Hájí ČT, protože mu platí filmy. Zaznělo o Hřebejkovi a ten se ozval

Režisér Jan Hřebejk kvůli vládnímu návrhu na změnu financování České televize a Českého rozhlasu var…