Kauza vyražených zubů: Nový svědek účelově lže

30.01.2014 11:57 | Zprávy

Praha, 30. 1. 2014 – Dnes proběhlo u Obvodního soudu pro Prahu 1 další stání ke kauze vyražených zubů. Objevil se nový svědek, který vystoupil se lživým svědectvím, proti kterému poškozený Michal Babák připravuje žalobu pro křivé svědectví.

Kauza vyražených zubů: Nový svědek účelově lže
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Babák

„Musím jednoznačně odmítnout účelová slova nového svědka Davida Grögera, která se okamžitě objevila v médiích. K dnešnímu svědectví je nutno přistupovat jako ke svědectví člověka velmi nedůvěryhodného. To dokládá fakt, že nebyl schopen převzít si soudní předvolání a nemohla ho nalézt ani policie. K soudu se dostavil teprve na přímou urgenci obžalovaného Háši. Sám obžalovaný se však k soudu neobtěžoval,“ upřesňuje záležitost Michal Babák.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Jan Hrdina - profil

Tomio Okamura byl položen dotaz

Zadlužení ČR

Jaký je váš cíl - budoucí vlády, co se týká snížení zadlužení ČR? Co přesně myslíte tím efektivním hospodařením? Zatím mi přijde, že plánujete spíš rozdávat. Otázkou je, na čí úkor to bude, a zda se tím neprohloubí jen naše zadlužení? Nebo kde na vše chcete vzít? Budete zvyšovat daně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nechutné komentáře. Tolik jich nikdy nepřišlo.“ A Vášáryová je přečetla

12:12 „Nechutné komentáře. Tolik jich nikdy nepřišlo.“ A Vášáryová je přečetla

Magda Vášáryová stvořila spolu s Petrem Šabatou knihu, v níž nabízí svůj současný pohled na svět. He…