Kde na to vzala? Putinův nový premiér má problém. Záhadné bohatství sestry. A tím to jen začíná

24.01.2020 22:26 | Zprávy
autor: rak

Sestra nového ruského premiéra Michaila Mišustina vlastní luxusní nemovitosti v hodnotě 900 milionů rublů (330 milionů korun). Podle zdroje z neveřejné daňové databáze se zjistilo, že je údajně majitelkou tří luxusních nemovitostí – bytu a dvou domů v Moskvě. Jediná její pracovní zkušenost ovšem byla ve státní letecké společnosti Aeroflot před více než deseti lety. Informovala o tom ruská pobočka zpravodajské stanice BBC. Další ruská média již dříve ukazovala na podezřele velké jmění Mišustinovy manželky.

Kde na to vzala? Putinův nový premiér má problém. Záhadné bohatství sestry. A tím to jen začíná
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Na Rudém náměstí v Moskvě

Majetek premiéra a jeho rodiny se podařilo žurnalistům vyzkoumat již krátce poté, co tohoto dlouholetého šéfa daňové správy minulý týden nečekaně jmenoval do nejvyšší vládní funkce ruský prezident Vladimir Putin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastáváte se Babiše

V mnohém s vámi souhlasím, ale nemyslíte, že by se měl postavit Macinkovi? Udělal to jen tak napůl. Proč Macinkovi tolerujete jeho chování? Vy s ním snad nemáte problém? Nebojíte se, že to může poškodit koalici jako celek?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Katastrofa. Fico varoval před špatným koncem EU

21:20 Katastrofa. Fico varoval před špatným koncem EU

Slovenský premiér Robert Fico (SMER-SD) před odletem na neformální summit EU o konkurenceschopnosti …