Kdo byl jedním z kulichů Motola? Paroubková, odpovídá Blesk

4.2.2011 8:49 dop.

Ředitel nemocnice v Motole Miloslav Ludvík popírá, že by se v nemocnici léčili protekční pacienti, takzvaní kuliši. To zapomněl, že například "u něj" rodila i Petra Paroubková, která měla pro sebe dokonce celé odděleníí?

Kdo byl jedním z kulichů Motola? Paroubková, odpovídá Blesk

Sestřih videa prozradil na ředitele Fakultní nemocnice v Motole Miloslava Ludvíka, že kvůli prosperitě nemocnice musí lékaři vyjít vstříc VIP pacientům. Podle Ludvíka je ale video účelové a nemocnice není zapletena do zmanipulovaných veřejných zakázek a při shánění peněz zařízení v žádném případě nepomáhají prominenti.

„Jenže zřejmě už trochu zapomněl, že když v listopadu 2009 v jeho nemocnici rodila Petra Paroubková, měla zajištěno naprosté soukromí, ostatním rodičkám bylo oddělení uzavřeno. Záchranná služba musela vozit ostatní maminky i v akutních případech do jiných nemocnic," připomíná v této souvislosti deník Blesk.

Sledujeme Kauzu Motol

Motol dokonce prý tehdy oficiálně tvrdil, že patro uzavřel kvůli malování. Jenže jako mávnutím kouzelného proutku malování skončilo právě ve chvíli, kdy Paroubková opustila nemocnici. „Měla i další privilegia, například vedlejší pokoj obsadila její ochranka," dodává k tomu Blesk. K popisku pod fotografií nezapomněl připomenout, že Ludvík se zúčastnil i velké oslavy k narození Paroubkovy dcery.

Deník nakonec dodává, že ředitel Ludvík ve čtvrtek zveřejnil nesestříhaný záznam videa z prosincové výjezdní porady. Z něho je patrné, že sestřih vyznívá opravdu zkresleně. Jenže otázkou nyní je, kdo ho nechal sestříhat a zveřejnil na webu. K záznamu měla podle vedení Motola jako jediná přístup bývalá mluvčí nemocnice Eva Jurinová.

„Kvůli úniku nahrávky teď budeme podávat trestní oznámení na neznámého pachatele," zdůraznil k tomu Ludvík.

Nejčtenější deník v zemi má zásadní vliv na vytváření veřejného mínění. Vydává ho společnost Ringier Axel Springel.

Dále čtěte:

Foto:Hans Štembera

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: olb

Vaše rady nad zlato

Dobrý den, nemáte to jako politici lehké, na druhou stranu, jste za vodou, takže mimo realitu běžných lidí. Myslíte, že rady typu, více se oblečtě, méně se koupejte v teplé vodě... jsou k něčemu jinému, než že pobouří lidi? Ono to totiž vypadá, že vám úplně chybí sociální cítění nebo nevim.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Strašné! Omezení teplot se drsně vrací z vládních kruhů

12:25 Strašné! Omezení teplot se drsně vrací z vládních kruhů

Toto je strašná obžaloba nedomyšlené a neprojednané vyhlášky! Senátor Canov se zlobí na ministra prů…