Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Premiér Petr Fiala to v posledních dnech schytává z mnoha stran. Servítky vůči předsedovi ODS si nebere ani předseda Svobodných Libor Vondráček, který poukazoval především na to, co nejsilnější vládní strany slibovala před volbami a jakými reálnými kroky se chlubí poté, co usedla do Strakovy akademie.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
A navrhli nové jméno na ministra životního prostředí? Podle mě je to dobře, jen mě ta vaše otočka překvapila a říkám si, co za ní je?
NEKOREKTNĚ S KELLEREM „Konec hry na demokracii,“ nazývá sociolog a filozof Jan Keller svůj nový kom…