Kennedyho odstranili kulkou, Trumpa ukradenými volbami. Měl náskok až 20 milionů hlasů. Poradce od Reagana ukazuje, kdo jej zradil

28.12.2020 15:30

„John F. Kennedy byl odstraněn kulkou. Trump byl odstraněn ukradenými volbami,“ myslí si ekonom a náměstek ministra financí pro hospodářskou politiku Spojených států za prezidentského období Ronalda Reagana Paul Craig Roberts. Tvrdí, že americké prezidentské volby byly zmanipulované a ukazuje, že dle některých tvrzení mohl Donald Trump ve skutečnosti získat až náskok 20 milionů voličských hlasů nad Joem Bidenem. Z nedostatečného prošetření voleb viní zejména nedávno odstoupivšího ministra spravedlnosti Williama Barra. Trumpovi nyní dal radu, co ještě může učinit. Je prý potřeba vystřídat „neužitečné“ republikány.

Kennedyho odstranili kulkou, Trumpa ukradenými volbami. Měl náskok až 20 milionů hlasů. Poradce od Reagana ukazuje, kdo jej zradil
Foto: repro Youtube, tan
Popisek: Paul Craig Roberts

Anketa

Které z vybraných jmen by se Vám líbilo na Pražském hradě?

hlasovalo: 15326 lidí
Podle Robertse jsou nevyvratitelné důkazy, že listopadové americké prezidentské volby byly „ukradeny“ a to, že tamní ministerstvo spravedlnosti neshledalo důkazy podvodu dostatečné k tomu, aby platnost voleb neuznalo, hodnotí tak, že toto ministerstvo „se neobtěžovalo, aby se na tyto důkazy vůbec podívalo“.

„Kdyby se totiž na ně (důkazy) podívalo, spatřilo by masívní volební podvod, jenže lidé na tomto ministerstvu nechtějí nic vidět. Oni se chtějí zbavit Trumpa,“ tvrdí ekonom.

Barr měl dle Robertse „ke své vlastní podpoře masívního volebního podvodu ještě v těchto dnech přiložil další polínko“, když odmítl zabavit přístroje používané při volbách a předložit je k přezkumu.

Prý má dle něho mnoho profesionálů ukazovat, že „volební stroje byly naprogramovány tak, aby zvolily Bidena“. „A existují i stovky podepsaných přísežných prohlášení svědků dokumentujících použití stovek tisíců podvodných volebních poštovních lístků, kterými byla volební krádež ještě doplněna. A jestliže generální prokurátor prohlásí, že přísežní svědkové nejsou důkaz, třebaže tito svědkové se pod svá svědectví podepsali s tím, že jsou ochotni přijmout trest, jestliže se jejich svědectví prokážou jako svědectví křivá, pak je očividné, že ministerstvo spravedlnosti nikdy nepřivolí k tomu, aby se kauze voleb dostalo řádného soudního projednání,“ připojuje.

„Prezident, který reprezentuje spíš zájmy lidu než zájmy establishmentu“, je podle Robertse „pro establishment hrozbou a musí být proto odstraněn“. John F. Kennedy byl odstraněn kulkou.

Poukazuje, že Trump nyní již nemá příliš východisek, jelikož spekulace, že by mohl využít svých prezidentských pravomocí  k vyhlášení stavu národní pohotovosti, a poté přimět armádu k vyhlášení nových voleb, dle něj nepočítají s tím, že i armáda stojí spíše za Bidenem. Trump totiž „představuje hrozbu pro příjmy i moc vojensko-bezpečnostního komplexu“. „Vždyť Trump chce přivést americké vojáky zpět domů, chce normalizovat vztahy s Ruskem a chce snížit bilionový rozpočet vojenskobezpečnostního komplexu USA,“ jmenuje.

Co tedy končícímu prezidentovi radí? Založit novou politickou stranu. Ta by dle něj mohla vystřídat „neužitečné“ republikány. „Zkrátka a dobře, Trump by mohl své voliče odpoutat od už neužitečné Republikánské strany a utvořit skutečnou a bojovou opoziční stranu,“ míní.

Roberts však předpovídá, že Trumpa čekají akorát soudní spory a rostoucí počet žalob. „Trumpa, až už nebude prezidentem, tak čeká život až po okraj naplněný soudními spory,“ myslí si.

Americkému prezidentovi tak radí promluvit k lidu. „Může pronést řeč, ve které prozradí, že jediným obráncem pravdy je lid, a nikoliv vláda, a že lid musí použít všechno včetně nátlaku, aby tuto pravdu prosadil,“ uzavírá s tím, že pokud to Trump učiní, tak mají Spojené státy ještě šanci, jinak „je s námi konec“.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: rak

Fakt uvažujete o koalici s ANO?

Dosud jste ji označoval jako za téměř vyloučenou. Přijde mi, to že prostě chcete být primátor za každou cenu a uděláte proto cokoliv.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Drtivá rána Fialovi. „Sehnal jsem levný plyn, neptejte se mě kde.“ Majitel významné sklárny v lednu znovu rozpálí pec

17:34 Drtivá rána Fialovi. „Sehnal jsem levný plyn, neptejte se mě kde.“ Majitel významné sklárny v lednu znovu rozpálí pec

Nejstarší fungující sklárna v Evropě, slavící letos 310 let, v Harrachově v listopadu pozastaví výro…