Klaus přijede na sever Čech. Šluknovsko v programu nemá

18.10.2011 7:03 | Zprávy
autor: par, čtk

Prezident Václav Klaus vyráží na tři dny do Ústeckého kraje. I s manželkou Livií by měl navštívit 12 měst. Šluknovský výběžek, kde eskalují etnické spory mezi starousedlíky a nově přistěhovanými Romy, ale v programu nemá.

Klaus přijede na sever Čech. Šluknovsko v programu nemá
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Václav Klaus

Cestu prezident zahájí v úterý 18. října v Roudnici nad Labem a pak postupně vyrazí přes Terezín, Litoměřice a Českou Kamenici do Ústí nad Labem, kde chce podepisovat na náměstí své knihy. Potom zamíří směrem na západ do Podkrušnohorské pánve.

"Václav Klaus si prohlédne kampus Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, Masarykovu nemocnici i průmyslovou zónu Triangle," uvedla mluvčí Ústeckého kraje Magdalena Hanáčková. "Část programu absolvuje první dáma Livia Klausová odděleně."

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Referendum

Paní senátorko, zajímal by mě váš názor na uzákonění referenda u nás? Jste nebo nejste pro? A z jakých důvodů jste případně proti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kdo jiný vám prozradí, že se tu podvádí? Umělci hřímali před ČT

19:50 Kdo jiný vám prozradí, že se tu podvádí? Umělci hřímali před ČT

Spolek Milion chvilek pro demokracii v čele s Mikulášem Minářem dnes odpoledne svolal pochod na podp…