Klaus se setká s Koudelkou kvůli kandidatuře na ústavního soudce

01.03.2012 6:25 | Zprávy

Prezident Václav Klaus dnes přijme na Pražském hradě náměstka Justiční akademie v Kroměříži a někdejšího poslance ČSSD Zdeňka Koudelku. Hovořit s ním chce o kandidatuře na soudce Ústavního soudu.

Klaus se setká s Koudelkou kvůli kandidatuře na ústavního soudce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Václav Klaus

Klaus jako nového ústavního soudce v prosinci navrhl předsedu Městského soudu v Praze Jana Sváčka. Senát se s ním ale na tomto jménu neshodl a před třemi týdny Sváčkovu kandidaturu odmítl. Prezident proto bude muset nového ústavního soudce nominovat znovu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: čtk, mp

Mírová dohoda

Vy to, s čím nyní přichází USA považujete za mírovou dohodu? Já to vidím tak, že vlastně jen nechává Ukrajinu napospas Rusku. Nebo v čem je podle vás kompromisní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Za všechno může Babiš. A Putin.“ Nohavica bourá internet novou písní

8:25 „Za všechno může Babiš. A Putin.“ Nohavica bourá internet novou písní

„Za všechno může Babiš... Za všechno může Putin.“ Legendární folkový zpěvák a autor Jaromír Nohavica…