Klaus v nemocnici. Přivezla ho ochranka, šel po svých

14.09.2021 11:23 | Zprávy

Se zdravotním stavem Václava Klause je to nahnuté. Bývalý prezident byl o víkendu hospitalizován pro vysoký tlak a horečky. Propuštěn byl v pondělí, ale do nemocnice se druhý den vrátil kvůli obavám o své zdraví. Do nemocnice šel po svých.

Klaus v nemocnici. Přivezla ho ochranka, šel po svých
Foto: screen: Facebook
Popisek: Exprezident Václav Klaus

Bývalý prezident Václav Klaus byl o víkendu hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN), jak uvádí deník Právo podle serveru Novinky.cz. Měl prý od soboty zdravotní problémy, především pak s vysokým tlakem. Byl proto hospitalizován na dvě noci. V pondělí odpoledne byl podle informací Práva propuštěn, ale v úterý se do nemocnice kvůli obavám o své zdraví vrátil. Následovat by měla další vyšetření.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: sla

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Česká koruna

Když se ukotví česká koruna v Ústavě, chápu to správně, že pak nikdy nebudeme moc přijmout Euro nebo že by se dalo platit Korunou i Eurem?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

To tu vládne prezident? Zle po setkání na Hradě

19:40 To tu vládne prezident? Zle po setkání na Hradě

Jednání Andreje Babiše s prezidentem Petrem Pavlem o programovém prohlášení vlády vyvolalo ostré rea…