Klaus z lidové Kalifornie: Jsou hodně nalevo. Proto jsou samý dluh

10.06.2012 18:52 | Zprávy

Prezident Václav Klaus píše z Kalifornie. Líbí se mu tamní šetření. Státní zaměstnanci pracují jen 4 dny v týdnu za přiměřený plat. Za dluhy ale ovšem může pověstná levicovost tamních lidí.

Klaus z lidové Kalifornie: Jsou hodně nalevo. Proto jsou samý dluh
Foto: Ladislav Carda
Popisek: Prezident Václav Klaus na autogramiádě

Zatímco v Čechách si vrcholní politici připomněli vyvraždění Lidic nacisty před 70. lety v roce 1942, Václav Klaus je na návštěvě Kalifornie. To ostatně kritizovala ČSSD.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: ann

Mgr. Jan Lacina byl položen dotaz

Jak si vysvětlujete, že po tolika letech komunisté přichází se změnou názvu?

A myslíte, že jim to zajistí lepší výsledky, že je lidé budou volit i třeba za 10 let? Mě třeba udivuje, že je volí i dnes, po tolika letech, podle mě je tak musí volit i mladší generace. Jak si to vysvětlujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Historický moment.“ Fiala a Lipavský se rozplývají nad novým logem pro úřady

21:00 „Historický moment.“ Fiala a Lipavský se rozplývají nad novým logem pro úřady

Vláda na středečním zasedání schválila návrh nového jednotného vizuálního stylu pro státní správu. C…