Klausovu institutu se nelíbí vlajka EU na Hradě

04.04.2013 16:47 | Zprávy
autor: joh, čtk

Institut bývalého prezidenta Václava Klause kritizoval středeční vyvěšení vlajky EU na Pražském hradě. Institut míní, že vlajka na Hrad nepatří. Zástavu vyvěsili ve středu prezident Miloš Zeman a předseda Evropské komise José Barroso.

Klausovu institutu se nelíbí vlajka EU na Hradě
Foto: Repro Foto: ČT
Popisek: Václav Klaus při svém posledním prezidentském projevu v České televizi

Klausův institut gesto považuje za oživování "dávno mrtvé debaty" týkající se EU, protože dosavadní styl evropské integrace svůj zápas už prohrál. "A na Pražském hradě zažívá svou exhumaci," uvedl dnes institut na stránkách Klause.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Prezident

O jakých věcech, které mu nepřísluší, podle vás prezident rozhoduje? A proč by nemohl vystupovat do politiky, když je politik, kterého volilo nejvíce občanů ze všech politiků?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

A občané mají mlčet? Odpověď Seznamu a dalším, co si stěžují na Babiše

17:22 A občané mají mlčet? Odpověď Seznamu a dalším, co si stěžují na Babiše

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci, hodnotí mediální analytička a lektorka Alena Maršálková dopis 21 š…