Klienti H-Systemu dostanou peníze. Sedm procent

16.11.2011 22:24 | Zprávy

Stovky okradených klientů H-Systemu se po 13 letech dočkají alespoň nějakých peněz zpět. Městský soud v Praze rozhodl, že jim bude vyplacena část peněz, které se podařilo zachránit poté, co byl majetek firmy prodán. Podle České televize to bude asi sedm procent z vložené částky.

Klienti H-Systemu dostanou peníze. Sedm procent
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze - ilustrační foto

Do společnosti H-System, která byla založena před osmnácti lety, vložilo peníze zhruba tisíc klientů. Věřili, že získají levné bydlení. Dokončeno bylo pouze 34 domů a finanční ztráty jsou téměř miliardové.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Náměstci

Proč máte stále náměstky, kteří pobírají nemalý plat, když už je vláda v demisi? K čemu jsou? A bylo tomu tak vždy nebo jen teď za vás? Chápu, že vy ve funkci zůstáváte a máte plat. A ještě by mě zajímalo, zda mají ministři nějaké ,,odchodné“ po skončení mandátu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala se loučil: Jsem úspěšný na sítích, nemusím mít nějaké funkce

16:23 Fiala se loučil: Jsem úspěšný na sítích, nemusím mít nějaké funkce

Kabinet premiéra Petra Fialy (ODS), který je aktuálně v demisi, má za sebou poslední řádné jednání. …