Upřímně gratuluji @PiratIvanBartos k obhajobě předsedy @PiratskaStrana. Vím, že to nebylo jednoduché, ale Ivan má teď silný mandát pro působení ve vládě a za to jsem moc rád.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
FactChecking BETA
Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.
Bitcoinová kauza
Upřímně nevím, zda vaše trestní oznámení v celé záležitosti něco změní a někdo bude potrestán. Vy myslíte, že ano? Zaujalo mě ale zejména vaše prohlášení, že i kdyby to byla doopravdy jenom neschopnost, svým rozměrem je TRESTU-HODNÁ. Jaký trest máte na mysli? Jaký trest hrozí za neschopnost?
Další články z rubriky
21:04 Odkud se vzala? Pochybnosti kolem Wollnerovy nahrávky
Tomáš Jirsa a Michal Půr v podcastu Insider rozebrali napětí kolem Hormuzského průlivu, kritizovali …
- 18:52 „Děláte politiku.“ Moláček z ČT pocítil hněv senátora
- 16:23 Chtějí, abychom jim platili jejich televizi. Vondráček promluvil o ČT
- 10:36 „Chci platit poplatky.“ Demonstraci za ČT ukončil velký výsměch
- 22:00 Studenti demonstrovali. Ale jak to chodí jinde, to nevěděli
- 19:30 Když boj proti extremismu začne živit extremismus



