Kočí otáčí. Prý nešlo o úplatek

06.03.2012 11:00 | Zprávy
autor: tan

Nezařazená poslankyně Kristýna Kočí pokračuje ve své výpovědi během druhého dne hlavního líčení v kauze údajného uplácení poslanců Věcí veřejných. Uvedla, že poté, co podala trestní oznámení, na ni při nejbližším jednání předseda VV a ministra vnitra John řval tak, že utekla.

Kočí otáčí. Prý nešlo o úplatek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pokračoval soud s Vítem Bártou. Vypovídala i Kristýna Kočí

Zároveň ovšem Kočí řekla, že ani ona, ani její mediální poradkyně Maršálková neinformovala notářku o tom, že by v celé kauze šlo o úplatek. "Nechtěla jsem, aby to notářka ohlásila," řekla poslankyně Kočí doslova.

Poté, co poslankyně u soudu vypověděla, že jí Bárta dal do desek obálku se sto pětitisícovkami a řekl, že je potřeba, aby zase byla loajální, začala popisovat své následné kroky. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Jak byste zranitelnost definovala vy?

Koho je podle vás třeba chránit a komu pomoci? Bohužel realita je dnes taková, že ti, co pomoc od státu opravdu potřebují, se jí buď nedočkají vůbec nebo je hodně mizivá a naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Odchod „expertů“ z ÚV: Kreček zavzpomínal, jak to fungovalo

17:31 Odchod „expertů“ z ÚV: Kreček zavzpomínal, jak to fungovalo

„Na čem by měl být expert nezávislý?“ ptá se bývalý veřejný ochránce práv Stanislav Křeček v reakci …