Koho že podporuje NATO? Tereza Spencerová v šoku, vy budete také

26.07.2019 6:02

Analytička Tereza Spencerová se rozhlíží po světě a nestačí se divit. Nestačí se divit např. tomu, jak otevřeně se NATO hodlá stavět na stranu takového režimu, jaký panuje v Saúdské Arábii. Spencerové se to zdá fascinující. A není to jediná věc, která se jí zdá fascinující...

Koho že podporuje NATO? Tereza Spencerová v šoku, vy budete také
Foto: Israel National News
Popisek: Vlajky USA a Ruské federace

Na serveru iPrima.cz sepsala Tereza Spencerová pár řádek o tom, jak vnímá současné světové dění. Zaujalo ji například chování Íránu, Západu a NATO.

Anketa

Chcete, aby byl prezident Zeman sesazen z funkce?

10%
90%
hlasovalo: 29514 lidí

„Po sérii nejrůznějších prohlášení Írán nakonec přiznává, že zadržel britský tanker Stena Impero „recipročně“, za zadržení svého tankeru Grace I u Gibraltaru, a navíc tak údajně učinil i navzdory pokusům britského námořnictva svůj tanker ochránit… Londýn už protestuje, označuje íránský postup za ‚nepřátelský akt‘, podává stížnost k OSN, hledá v zadržení tankeru ‚ruskou stopu‘ a zvažuje protiíránské sankce, i když při současné hromadě sankcí, které už Západ na Teherán uvalil, není moc jasné, co lze ještě vymyslet nového… Spojené státy mezitím připravují jakousi ‚sledovací a zpravodajskou iniciativu‘, která by v řádu dnů, týdnů nebo měsíců měla společně se ‚spojenci z NATO‘ a ‚partnery z Perského zálivu‘ zajistit bezpečnost plavby v Hormuzském průlivu… NATO otevřeně po boku Saúdů… fascinující...“ napsala Spencerová.

Stranou její pozornosti nezůstala ani skutečnost, že Spojené státy sice veřejně varují před aktivitami čínské společnosti Huawei,ale současně s tím prý americká armáda nakupuje čínská sledovací zařízení a využívá je.

Fascinující jí přijde i to, co se prý stalo vítězce soutěže krásy v Michiganu. „Zarytá trumpistka Kathy Zhu (ano, čínského původu) se stala Miss Michigan, ale den na to jí korunku zase sebrali, a tak se nemůže zúčastnit celoamerické soutěže o nejkrásnější klis… sorry, slečnu… protože si odmítla vyzkoušet hidžáb… fascinující...“ konstatovala.

Spencerová pohlédla také do Německa, kde si všímá toho, jak si vede nástupkyně Angely Merkelové v čele CDU Annegret Krampová-Karrenbauerová. Její popularita prý upadá. A kancléřka Angela Merkelová má před sebou opravdu dlouhou dovolenou. V poslední době ji třikrát postihl výrazný třas.

A snad, aby se nezdálo, že situaci v Rusku přehlíží, napsala pár řádek i k největší zemi světa – k Rusku.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tomáš Klus odsoudil Nohavicu. A jeho Tamara řekla, jak ona změní svět: Tvrdá opatření!

10:07 Tomáš Klus odsoudil Nohavicu. A jeho Tamara řekla, jak ona změní svět: Tvrdá opatření!

Manželé Klusovi se opět politicky angažují. Zatímco Tomáš Klus podrobil kritice písničkáře a zpěváka…