Kolínský imám vzkazuje ženám: Za silvestrovské útoky si můžete samy

20. 1. 2016 22:19

Ruská televize REN přinesla rozhovor s muslimským kolínským duchovním, imámem Samim abú Jusúfem, jenž sám sebe řadí mezi radikální saláfisty. Ve vyjádření pro ruskou televizi mimo jiné jasně řekl, že si za útoky v Kolíně nad Rýnem mohly ženy samy, protože muže provokovaly vyzývavým oblečením a užitím parfémů.

Kolínský imám vzkazuje ženám: Za silvestrovské útoky si můžete samy
Foto: Archiv
Popisek: Modlící se muslimové v mešitě

„Události na silvestra byly způsobeny vlastními chybami dívek, protože byly z půlky nahé a používaly parfémy. Není překvapivé, že je muži chtěli napadnout. Takto přilévaly oleje do ohně,“ řekl muslimský duchovní. V češtině jeho vyjádření přinesl server Pavla Šafra Svobodné fórum.

Stojí za zmínku, že saláfistického duchovního dobře zná i německá policie, neboť před 11 lety zasahovali strážci zákona v jeho mešitě proti skupině radikálů. Na základě znalosti tohoto faktu lze dovodit, že se mohou události ze silvestra opakovat, v Německu a možná i jinde. Německá policie prý s touto možností počítá. Stejně tak se na silvestrovský incident dívají i radikálové hlasitě vystupující proti uprchlíkům. Hlasité vystupování se v Německu neomezuje jen na slovní projevy, ale také na fyzické útoky.

Policie v Německu obdržela od silvestra stovky trestních oznámení žen na neznámé pachatele.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Možná tímhle žijete v Praze tady po kavárnách, ale v zemi taková situace není!“ Ovčáček, Hašek, Pospíšil a další rozpoutali u Jílkové brutální bitvu

6:57 „Možná tímhle žijete v Praze tady po kavárnách, ale v zemi taková situace není!“ Ovčáček, Hašek, Pospíšil a další rozpoutali u Jílkové brutální bitvu

Prezident Miloš Zeman se po svém znovuzvolení rozhodl dát premiérovi v demisi Andreji Babišovi hodně…