Podle Honzejka se můžeme ironicky vysmívat kultu osobnosti, ale vážně musíme zemanovce i s jejich idolem považovat za nebezpečí pro ústavní systém, a možná celou demokracii. „Miloš Zeman skrze SPOZ cílevědomě pracuje na tom, aby se stal hegemonem české politiky,“ píše k tomu Honzejk.
Prezident republiky si minulý týden obtočil kolem prstu hlavní politickou sílu v zemi, a nyní ukázal, že má i úderný oddíl, který mu udělá, na co jen pomyslí. Pokud by se dostali do Sněmovny, bude prezident moct svou agendu prosazovat nejen přes komunisty a spřízněné křídlo ČSSD, ale také přes svůj spřízněný oddíl, který rovnou říká, že myšlenky prezidentovy jsou i jejich.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: jav




