Komentátor Hrebenar má po terorismu ve Vídni vzkaz. Pro všechy „islamofobní a xenofobní hlupáky“ s vlhkými sny

03.11.2020 18:23 | Zprávy

K teroristickému útoku ve Vídni z pondělního večera se již vyjadřovali mnozí. Nyní tak učinil i aktivista a facebookový komentátor Jiří Hrebenar. Čin podle něj vůbec nemusel spáchat islamista a dlouhou dobu to podle něj nebylo jasné. Později se ale ukázalo, že o čin muslimského extremisty skutečně šlo. Co na to aktivista? Zeman a Okamura jsou „fobici“.

Komentátor Hrebenar má po terorismu ve Vídni vzkaz. Pro všechy „islamofobní a xenofobní hlupáky“ s vlhkými sny
Foto: Facebook
Popisek: Jiří Hrebenar

„Islamofobní a xenofobní hlupáky bych chtěl ujistit, že v případě teroristického útoku ve Vídni nebyli svědci střelby, není jisté, že útok provedli džihádisté, a také není jisté, zda synagoga byla vůbec terčem útoku,“ napsal aktivista ve svém příspěvku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: AZy

Mgr. Ivan Adamec byl položen dotaz

Co jste udělali pro podnikatele za poslední 4 roky?

Vždyť jste nám spíš uškodili hlavně třeba navýšením minimálních odvodů a zrušily řadu daňových zvýhodnění. Jak jste to jako ODS mohli dopustit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Oni se tím už vůbec netají.“ Rajchl v šoku po slovech Pavla

21:32 „Oni se tím už vůbec netají.“ Rajchl v šoku po slovech Pavla

Jindřich Rajchl, předseda strany PRO a lídr kandidátky SPD v Moravskoslezském kraji, varoval v rozho…