Komunista Dolejš se vypořádal s dotazem čtenáře: Ne, nejsme v koutku

06.09.2012 10:28

Že KSČM není ve stínu ČSSD tvrdí Jiří Dolejš v odpovědi na dotaz jednoho ze čtenářů ParlamentníchListů.cz. Ten se ve svém příspěvku obrací na Dolejše s otázkou, proč stojí komunistická strana mediálně v pozadí navzdory své početné voličské základně.

Komunista Dolejš se vypořádal s dotazem čtenáře: Ne, nejsme v koutku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Dolejš

Podle názoru autora příspěvku se Bohuslav Sobotka, předseda sociálních demokratů, snaží, aby komunisté ČSSD jen v koutku podporovali. Sobotkova snaha dostat se do vedení státu pak prý vyvolává dojem populismu. "Snaží se dělat líbivou politiku, ale je to slabý politik a hlavně chybí mu něco čím by on jako osoba zaujal člověka na rozdíl od jiných," domnívá se.

"KSČM v médiích není zcela proporční našim dvanácti procentům v parlamentu, to ano. Ale jsme tam. Já osobně jsem například byl nyní při projednávání zákona o DPH pětkrát v elektronických médiích a samozřejmě i v tisku," odpovídá na dotaz Dolejš.

Neslibuji žádné chiméry

Co schází v mediálním prostoru, dohání prý KSČM jinak, třeba kontaktní kampaní mezi lidmi. Blížící se podzimní volby i protesty proti zákonu o církevním majetku jsou podle Dolejše dobrou příležitostí.

Na adresu Sobotky se Dolejš nechce příliš vyjadřovat, pouze souhlasí, že populismus prázdných gest je nic. "Realita není jednoduchá, ale trefit podstatu někdy žádá zkratku. Jak se to komu daří, posuďte sám," uzavírá s dodatkem, že sám se snaží udržovat zpětnou vazbu s lidmi a neslibovat žádné nesplnitelné chiméry.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: adr

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Mám blbou zprávu... Babiš zúčtoval s kritiky a „napráskal“ Piráta. Nepotěší příznivce Zemana

22:37 Mám blbou zprávu... Babiš zúčtoval s kritiky a „napráskal“ Piráta. Nepotěší příznivce Zemana

Předseda vlády Andrej Babiš sepsal další provolání k národu známé pod značkou „čau lidi“. Tentokrát …