Podle Babiše by měla být kampaň apelující na dodržování opatření a starost o vlastní zdraví prioritní. Co se týče kampaně přesvědčující k očkování proti covidu-19, bude podle premiéra na stole, až bude k dispozici dostatek vakcín. Na sklonku minulého roku Babiš uvedl, že tato kampaň by měla být připravena do konce ledna.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: pas
Mír
Dobrý den, myslíte si, že je reálné, že válka skončí mírem a Ukrajina nepřijde o žádnou část svého území? Bylo by to tak správně, ale není to nereálné?
Další články z rubriky

9:59 Před rokem jsem byl v Kyjevě, vzpomínal Orbán. Herec mu prý nevěřil, že čas je proti němu
Americký prezident Donald Trump a ruský prezident Vladimir Putin absolvovali další telefonický rozho…
- 19:35 „Nezasloužíte si.“ Dana Drábová se odmlčí. Toto vzkázala Čechům
- 18:47 „Nikdo se mnou nechce být viděn.“ Člen ODS si postěžoval na těžký život
- 18:00 „Stáli, mávali vlaječkama.“ Omladina z ODS se divila, co to Ševčík dělal
- 17:25 „Tě zkopu. Běž zpátky na Ukrajinu.“ Drsný konflikt Roma a 12letého Ukrajince
- 12:45 „Fiala zaslouží pohřbít. Politicky.“ Vztek nad cílem komise míří do Česka