Komunisté se obuli do Dolínka: Chce si jen dělat reklamu!

12.09.2019 16:23 | Zprávy
autor: mp

Poslanec ČSSD Petr Dolínek se chtěl pokusit odvolat předsedu komunistů Vojtěcha Filipa z vedení Sněmovny. Filip je jedním z místopředsedů dolní parlamentní komory. Čtvrteční MF Dnes však tvrdí, že Dolínek připravil svou akci tak špatně, že pro ni nezískal podporu ani ve vlastní straně.

Komunisté se obuli do Dolínka: Chce si jen dělat reklamu!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Dolínek

Pražský sociální demokrat Petr Dolínek spustil podle čtvrteční MF Dnes sólo akci. Pokusil se sehnat podporu pro odvolání šéfa komunistů Vojtěcha Filipa z vedení Sněmovny. Podporu pro teto krok však získal jen u pravicové opozice a u Pirátů. Komunisté Dolínkovu aktivitu nepodpořili, což příliš nepřekvapí.

„Řekli jsme si, že Dolínkovi nebudeme dělat zbytečné PR. Chce si jen udělat reklamu. Stejně ty hlasy nesežene,“ prozradil deníku jeden z vlivných komunistů. „Pan Dolínek nemluví za ČSSD, ale sám za sebe, myslím, že je ve svém názoru v ČSSD ojedinělý, tudíž pro nás není partnerem,“ vysvětloval pak poslanec KSČM Jiří Valenta, proč komunisté nechávají Dolínkova slova bez další odezvy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Vachatová

Hájíte Vachatovou. Co z toho, co se o ní psalo nebo vysílalo není pravda? To se dnes nesmí vyvolení snad kritizovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Když je zadržíme, požádají o azyl. A co potom? Britové stáhli před Rusy ocas

11:30 Když je zadržíme, požádají o azyl. A co potom? Britové stáhli před Rusy ocas

Snahu Británie zasáhnout proti ruské „stínové flotile“ komplikuje nejen mezinárodní právo, ale i mož…