Konec Dienstbiera ve vedení ČSSD nepokládám za tragédii, míní Emmerová

27.03.2013 12:38

Senátorka Milada Emmerová (ČSSD) má zato, že nezvolení jejího stranického kolegy senátora Jiřího Dienstbiera není nic tragického, Dienstbier má politický život před sebou. Emmerová to napsala jednomu ze čtenářů serveru ParlamentníListy.cz s tím, že by Dienstbier mohl na příště více táhnout za jeden provaz s ČSSD a následně jako populární politik prezentovat stranické názory médiím. Promluvila také o přitažlivosti ČSSD pro mladé voliče.

Konec Dienstbiera ve vedení ČSSD nepokládám za tragédii, míní Emmerová
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátorka Milada Emmerová

Pokud by Jiří Dienstbier zůstal v užším vedení ČSSD, mohl by podle řady komentátorů oslovit mladé a středově smýšlející voliče. Senátorka Milada Emmerová je však přesvědčená, že ČSSD může oslovit mladé lidi i jinak a odchod senátora Jiřího Dienstbiera z místopředsednického postu nevidí jako problém. Napsala to čtenáři serveru ParlamentníListy.cz vystupujícímu pod přezdívkou moby.

Mladé musíme vychovávat pozitivními příklady

"Nezvolení Jiřího Dientsbiera nepokládám za žádnou tragédii. A pokud si dobře všímám, nechápe to tak ani on, čímž mě příjemně překvapil. Mám pocit, kdyby nebyl navržen jako kandidát na úřad prezidenta, měl by možnost lépe, pomaleji a soustavněji souznít s většinou senátorského klubu, resp. celé ČSSD. Měl by čas na to, aby věci diskutoval a pak deklaroval, nikoliv však jako jediný; aby tlumočil společné výstupy směrem k veřejnosti, resp. ke sdělovacím prostředkům," píše senátorka.

Mladé voliče sociální demokraté získají na svou stranu tím, že je přesvědčí o pravdivosti svých programových tezí. Nejdůležitější je podle Emmerové jít příkladem, protože příklady působí výchovně a táhnou.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ty idiote, ministře školství! Zásah BIS do dějepisu rozpoutal bouři. I z nečekaných stran

8:01 Ty idiote, ministře školství! Zásah BIS do dějepisu rozpoutal bouři. I z nečekaných stran

Výroční zpráva Bezpečnostní informační služby (BIS), která mimo jiné varovala před ruským vlivem na …